Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

neco za neco ale. Kvalita dilu a podvozku neodpovida tomu abys stim mohl jezdit v nemecku 200. Teda u mustangu asi jo ale treba Nisan Morano vysel prvne v USA a az rok po te v EU protoze probehlo asi 1500 uprav, a nektere komponenty byly vymeneney za kvalitnejsi aby bylo bezpecny stim jezdit rychleji. Nezapomonejte ze amici maji limit tusim 65 mph.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čítám od začátku září by se to mohlo spustit, momentálně se dolaďují ceny.

Paráda... :palec2:

Já jsem si chtěl vzít letos ještě 2 ty ContiSport dvojky, ale furt sou tak nějak dobrý, tak to zase vystřihneme na jaře... :palec2:

Ale teď si nejspíš vezmu 2 zimáky, klasiku (195/65 R15)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baui, to je nejdelší tobogán na Slovensku - měří 102 metrů a je to na Senci...

Ještě jedna fotka tobogánu přes hospodu... lol

Já byl v aquaparku ve Španělsku a to byl masakr ,jenomže jen tak si tam vyjet není zrovna jednoduché,kdyby byl nějaký velký třeba v Německu nebo někde poblíž,tak bych si udělal vejlet na dva dny .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já byl v aquaparku ve Španělsku a to byl masakr ,jenomže jen tak si tam vyjet není zrovna jednoduché,kdyby byl nějaký velký třeba v Německu nebo někde poblíž,tak bych si udělal vejlet na dva dny .-)

No samo, já těžím z toho, že na Senci su za půl druhé hodinky a durch z Brna až tam po dálnici... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok ozvu mam sjety zimni na zadku nechapu jaktoze se zadek sjizi vic nez predek. Nebo bys na OII doporucil neco jinciho?

Hmmm, u mě je to obráceně, zadek furt stejnej a předek na hadr, ovšem to je u předohrabu standartní. Ty máš u O2 náhon na zadek ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...