Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

podej o tom nejaky info i kdyz pro me je to stejne asi brzo ja se na to chystam pristi a nebo az pres pristi rok ted bych se na tom jeste asi zabil

No o víkendu na Moto GP jsem se svezl na poladěné CBR1000RR a su z toho docela unešenej, takže se uvidí... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No však jasné :palec2: spíš mne zaráží, že to udrží, že se ještě nezmáčkne a nezaboří taky

Čéče udrží, sice váží 180 kilo, ale na tom stojanu takový zatížení není, stojí to docela rovně, takže no problem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No o víkendu na Moto GP jsem se svezl na poladěné CBR1000RR a su z toho docela unešenej, takže se uvidí... ;)

jo to si ted kamaradi nakoupili R6, 2x CBR1000RR a R1 tak rikali at taky neco koupim a jezdim s nima tak uz taky koukam co kde a jak a jak jsem psal pristi nebo pres pristi rok chci neco takoveho koupit ale je pravda, ze ted jsou teda motorky za krasny penize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo motorky :) sem jednou jela s kawinou z melnika na dubou a holka asi pujde z domu pryc - pry Honda bude lepsi - no nevim - me ta kawina staci :) ale novej faros - je nadhernej :p

Ahoj Andílku, jj je fakt nádhernej, zvlášť v těch Repsoláckejch barvách... :palec2:

OT: Kurec už mám oddělanou tu starou hadicu sání, všechno kolem jsem očistil, teď něco sežeru a strčím tam tu novou... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Andílku, jj je fakt nádhernej, zvlášť v těch Repsoláckejch barvách... :palec2:

OT: Kurec už mám oddělanou tu starou hadicu sání, všechno kolem jsem očistil, teď něco sežeru a strčím tam tu novou... ;)

jj Repsol barvy a tahle echt je proste nadherna ;) a R1 se me libi v modre metle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...