Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

každý rány, která padne vedle je škoda

presne tak no.... Oni z toho maji velkou prdel ,ale ja jsem ke vsemu takovy ,ze si vsimnu kazdyho noveho doliku od kaminku a stve me to a todle? to je moc ....

no ,ale nadruhou stranu,dobry ,ze to neobjeli treba klicem .., (ted jen ,abych to neprivolal)...,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsme na tom stejně, já taky koukám po autě, kde je co novýho a pak jsem z toho zklamaný, když najdu nový ďolík nebo malinkatý škrábanec

To je proste ta laska k autum ,ikdyz je ta moje uz prakticky babicka porad si zaslouzi byt ve forme.. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jero, moc si vybírám kam parkuji auto a klidně se i kousek projdu ...

Ale vím, že tomu nezabráním a to mě štve ze všeho nejvíc :disgust:

jasne jasne to ja taky, spis si myslim,ze tam je i trocha zavisti ,,ti mladi me po videni'' znaji a asi jim zrovna nepadam do not'' ...prave jsem volal znamemu at zkusi nejak zkontrolovat monitoring z toho dne... Auto by mely videt tusim 2 z 5 kamer... tak uvidime,pak bude pomsta sladka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že pokud to máš až na plech, že ti tužky moc nepomůžou, to bude asi chtít trošku kytu

jj , zkusim si pohrat s lakem a kytem ,, uvidim,,

dneska jsem na to tak koukal a nastesi je to ve vetsine jen k plnici takze..,,

nemel bych to tu rikat,, ale uz vim po videni kdo to udelal ... takze si ho ted jen musim najit.., :aggressive:

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj , zkusim si pohrat s lakem a kytem ,, uvidim,,

dneska jsem na to tak koukal a nastesi je to ve vetsine jen k plnici takze..,,

nemel bych to tu rikat,, ale uz vim po videni kdo to udelal ... takze si ho ted jen musim najit.., :aggressive:

rozmlat mu fasadu,at si to pamatuje debilek... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...