Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zdary panove.

Jery,pokud to neni tajne,jak jsi to vyridil s tou kapotou ?

Bylo to pod rouskou tmy a promlouvaly pesti :D

cau :)

... no, potkal jsem ho vcera na meste jeste s nekolika svymi super'' prateli ,tak jsem si ho odchytil.Prvne se snazil zapirat ,ale pak kdyz uz jsem mu teda vysvetli jak jsem na nej prisel,vsecko priznal.Neresil jsem nic pestma pac bych z toho mel problemy jeste i ja , Chut jsem ,ale mel, to priznavam.

Mam jeho adresu ,tel ... tak jsme domluveni ,ze po oprave mu reknu sumku ,kterou za to budu chtit ..Rikal jsem mu,ze pokud se mi bude vyhybat najdu si ho ,ale pak uz to nebude takove ''tutununu'' ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau :)

... no, potkal jsem ho vcera na meste jeste s nekolika svymi super'' prateli ,tak jsem si ho odchytil.Prvne se snazil zapirat ,ale pak kdyz uz jsem mu teda vysvetli jak jsem na nej prisel,vsecko priznal.Neresil jsem nic pestma pac bych z toho mel problemy jeste i ja , Chut jsem ,ale mel, to priznavam.

Mam jeho adresu ,tel ... tak jsme domluveni ,ze po oprave mu reknu sumku ,kterou za to budu chtit ..Rikal jsem mu,ze pokud se mi bude vyhybat najdu si ho ,ale pak uz to nebude takove ''tutununu'' ...

To bylo jako ironie.

Samo ze by to bylo uplne na hovno ho striskat.Jeste by se pak vyradil mozna vic - jako pomstu.Jde videt,ze mas kule a premyslis logicky ;) Pak napis kolik to kostovalo . Budes to delat sam nebo to nekam das ? Co ten kat ?

Editováno: , autor: maros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo jako ironie.

Samo ze by to bylo uplne na hovno ho striskat.Jeste by se pak vyradil mozna vic - jako pomstu.Jde videt,ze mas kule a premyslis logicky ;) Pak napis kolik to kostovalo . Budes to delat sam nebo to nekam das ? Co ten kat ?

jj,na to jsem prave myslel,,jsou to hajzlici blbi...

Zkusim se na to mrknout sam a pak ho zkasnu parchanta :) .., ty nevim.,ve stredu nebo kdy to bylo skocila spotreba z 8.1 na 9.0 a to jsem jel fakt pomalicku a celkem delsi trasu .., no a ted uz to zas kleslo na 8.4 tak nevim.,... ans to bude ok.,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........ nevim zda-li ti to pomuze.,

Ani moc ne. Tak to zkusme jinak, chci zastavit na ulici kde je znacka zakaz stani, rad bych zastavil pred prodejnou kde jsou 2 pruhy. Vejit do prodejny a tam si neco vybavit. Projde to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani moc ne. Tak to zkusme jinak, chci zastavit na ulici kde je znacka zakaz stani, rad bych zastavil pred prodejnou kde jsou 2 pruhy. Vejit do prodejny a tam si neco vybavit. Projde to ?

Pokud by to bylo jen na kratkou dobu mohl bys to uhrat na vystup nastup osoby (spolujezdce) ,...treba i jako doprovod ke vchodu /to je jen priklad/ ,nebo jen vyrizeni nejake zalezitosti v tom obchode,podpis faktury dovoz nejakeho zbozi......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jedu tam vyzvednout zbozi ze, jenze to prave neni nic rozmernyho.

je to daleko od toho shopu ? ... jestli ne tak to normalne ''riskni'',zapni blikacky a pohoda.... ja to jednou uhrat stani na miste pro vozickare na selhani automobilu ..akorat tam mi to zdechlo a konec,,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jero potřebuji někam na jídlo v brně nemáš typ:-)

tyjo :) ..noo ,tak co treba vyzkouset nejakou pizzerii ? :D ... jinac skoda,ze tu neni Ol@f,ten se vyzna :) a nebo http://www.nebeskymlyn.cz/main.php?id=0

http://www.pizzazakki.cz/ .... v brne vari prakticky vsude dobre ,kdyz jsem tam nedavno byl dal jsem si v centru rizecek a nemohl jsem si ho vynachvalit.,, :) ... jen si vzpomenout jak se to tam jmenovalo :D

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...