Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

jak po srazku ? ... Chytla me ryma jak svina :feve:;)

PO srazku dobry, jak zacalo byt hnusne jsme zalezli do kfc.

S tou stribrnou RS, bys to nedal psali luxusni sportovni, a ne luxusni relax. :p Za par let na neco luxusniho sportovniho vydelas a pak jim to natres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,koukám,koukáám a nikde nic kua :D ... Mi povidej ,troska penez a jel bych tez :D ,jelo by mi to sice o nejakych 20km/h min nez jim lol lol ,pak by si toho jiste vsimli ,ze se drzim tak by jeste pridali :p ,ale co .. akorat nevim jak bych se citil mazi kamionama s pocitem ,ze na to slapnu a pojede to porad stejne :D

To je vuuuul... :D :D :D I kdyz v pravidlech je,ze musis mit vyjimecny auto,nebo neco takovyho..Se bojej,aby jim nenapraskaly skodovky treba... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je vuuuul... :D :D :D I kdyz v pravidlech je,ze musis mit vyjimecny auto,nebo neco takovyho..Se bojej,aby jim nenapraskaly skodovky treba... :D

Slunko je z5 .....

Vyjmecny autak bych mel, pac bych tam byl jediny s oznacenim GLX :D ... Mych 75 koníku by se jen třaslo az jim ty sportovni prdylky nakope :p;)

Strach maji urcite ,objevit se na startu nejake éRko.. ;) mm,to by bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konecne!! :)

Hehe,to je fakt.. :D Ono asi Lamborghini Murcielágo GLX nevyrabi.. lol lol Mohla by to byt sranda.. :D

No,hele to by asi bylo zajimavy.. ;)

Uplne mi to zacalo vrtat hlavou :p ,,zacinam setrit a za rok jedem všichni ze skodahome'' ;) ;) ...To lambo ,,nevim no ,mozna nejaka classic verze ;)

Co jinac mas dneska v planu ? nejaka akcicka? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastesti se zatim vsecko dari jak ma ,, tesim se hlavne na vecir .No a co se tyce pocasi,,koukam mame 15 ve stinu a sviti slunicko ;)

Jak u tebe ? :)

U mě taky vše O.K. Počasí docela fajn, ale je tady cca 3-4/8 oblačnosti, takže střídavě svítí a nesvítí... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čéče dnes ani ne, mám tady rozdělanou práci a z předchozího víkendu su naroshambovanej až až, taky nemůžu imrvére sedět na baru... lol

Ale v neděli asi opět vyrazím směr Praha... lol

jasně :) ... Taky jsem myslel ,ze zustanu s pritulou v teple domova,ale nee,,jdu nekam trosku zapít :p ...

Co v praze ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně :) ... Taky jsem myslel ,ze zustanu s pritulou v teple domova,ale nee,,jdu nekam trosku zapít :p ...

Co v praze ? :)

V Praze v Modřanech mám zaparkovanej motorák a v neděli slaví 10 let svého působení občanský združení "Posázavský Pacifik", který tyhle historický stroje (včetně mýho) provozuje. Takže pokud bude počasí (a mělo by být), tak tam provedu nějaký hodnotný foto, proběhne jízda Praha - Kácov - Praha a v noci z neděle na pondělí ho převezu zpět do Brna... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Praze v Modřanech mám zaparkovanej motorák a v neděli slaví 10 let svého působení občanský združení "Posázavský Pacifik", který tyhle historický stroje (včetně mýho) provozuje. Takže pokud bude počasí (a mělo by být), tak tam provedu nějaký hodnotný foto, proběhne jízda Praha - Kácov - Praha a v noci z neděle na pondělí ho převezu zpět do Brna... ;)

Jo takhle :) ... tak at vsecko vyjde,vcetne pocasi,jak ma ;)

Kazdopadne neco pak nafot' ,pac ty fotky masinek'' jsou neskutecny :palec2::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...