Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Kua,kuci,vas se tu seslo a nejak ste se rozkecali..jedna objednavka do Brna a tolik prispevku utece.... :D

Jero: Ani nevim covece poradne co..Bud pojedu mozna vyvetrat koleckovy brusle,kdyz nejaky sezenu,nebo kolo,nebo bike...Zalezi,v kolik se vykopu z prahy a v kolik dorazim na misto urceni.. ;)

Spidulo,tak se v kacove zastav na ten jejich mistni nepasterovanej patok... lol lol

Jirka3: Kurec,peknej avatar.. :palec2:

Jinak zdar vsemm ktere jsem jeste dnes nepozdravil!!A i ja se pridavam ke gratulacim!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikon D40X (DSLR 10.2 Mpix) + SIGMA AF 17-70/2, 8-4,5 DC MACRO HSM (Hypersonicmotor)

a spokojensot rikas jo ? ... me uz zacina to moje chrastitko prestavat bavit,, fotka vyjde semtam dle predstav ,uvazuju o zmene...,

Marty - taky shanim brusle asi 2 mesice :) ,ale nejak nikdo neni ochotny zaujcit mi je ... na kolo je celkem zima ,tak to nakonec zakotvim v nejakym mistnim bárku :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau cau no nicim mama mi ho vzala do Francie takze nemam tedkom nic :) no jeste jsem nebyl no to vis nejsou love :D

Jak jinak ty po zrau??

Jo ták,no alespon budou doma nejaky novy fotecky ,Eifel apod :D;) ...

Furt te ten omezovac dusi ?

Tyo,po srazu az na tu rýmu pohoda , octa dostala celkem do dutin ,vsak si to videl ;) ,ale mam obavy aby mi neprisla z karvine fotecka .... uvidime,snad ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a spokojensot rikas jo ? ... me uz zacina to moje chrastitko prestavat bavit,, fotka vyjde semtam dle predstav ,uvazuju o zmene...,

Marty - taky shanim brusle asi 2 mesice :) ,ale nejak nikdo neni ochotny zaujcit mi je ... na kolo je celkem zima ,tak to nakonec zakotvim v nejakym mistnim bárku :)

Ten Spidakuv delbuch foti paradne.. ;)

No,me je minule pucoval Tomáš odtud,tak me zachranil.. ;) Snad povoli i dneska,kdyz to stihnu za svetla..Nikdy me brusle netahly,ale ted je jeden duvod,proc bych si je koupil... ;)

Na kole se zahrejes,to na motorce je to horsi,pokud nelitas po lesich.. ;)

To ja v barku asi nakonec zasednu taky..Nebo spis nezasednu,pac minuly tyden sme s kamosem k nemu do barku privezli karambol,tak si mozna dame "particku".. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ták,no alespon budou doma nejaky novy fotecky ,Eifel apod :D;) ...

Furt te ten omezovac dusi ?

Tyo,po srazu az na tu rýmu pohoda , octa dostala celkem do dutin ,vsak si to videl ;) ,ale mam obavy aby mi neprisla z karvine fotecka .... uvidime,snad ne

No to chci videt co nafoti :)

Hej jo porad mi to pada do nouzaku jak rikam 2000ot. a dost :D ale ja myslim ze to zase bude ok jakmile budou prasule tak honem za Funem ;)

Jj jsem se dival ze si jel jak blazen pres Karvinou dost tam stavaji benga jsem se smal kdy te jenom zastavi.Btw kde se flakal Slon vzdyt on odjel cca 1hodku pred nama a my jsme ho dohnali uz v Karvine :) Bez tak nekde bloudil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten Spidakuv delbuch foti paradne.. ;)

No,me je minule pucoval Tomáš odtud,tak me zachranil.. ;) Snad povoli i dneska,kdyz to stihnu za svetla..Nikdy me brusle netahly,ale ted je jeden duvod,proc bych si je koupil... ;)

Na kole se zahrejes,to na motorce je to horsi,pokud nelitas po lesich.. ;)

To ja v barku asi nakonec zasednu taky..Nebo spis nezasednu,pac minuly tyden sme s kamosem k nemu do barku privezli karambol,tak si mozna dame "particku".. :)

Jaky je to duvod? ;) ;)

To mas recht no na masine je kosa,ale nechce se mi potit na kole :feve::)

Hrajete kulec jo? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj jsem se dival ze si jel jak blazen pres Karvinou dost tam stavaji benga jsem se smal kdy te jenom zastavi.Btw kde se flakal Slon vzdyt on odjel cca 1hodku pred nama a my jsme ho dohnali uz v Karvine :) Bez tak nekde bloudil :D

No me prave jedni videli,uz jsem cekal ,ze zamnou vyrazi,ale pohoda...,

Vis jak ,asi jel pomalu,ne jak my :D;) ,,na to,ze ti to pada u 2tisic si to kotlil slusne :) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky je to duvod? ;) ;)

To mas recht no na masine je kosa,ale nechce se mi potit na kole :feve::)

Hrajete kulec jo? :)

Hadej.. ;) S byvalou jsem byl jednou...Pak se par lidi pokouselo me na brusle dostat a fakt me to nikdy nebralo...

Ale tehle se to povedlo,takze bych si je i mozna koupil... ;):)

Jo jo,ale tak,chvili po silnici a pak hup do lesa,vyskrabat par kopcu a je Ti teplo hned.. :D Jednou dvakrat se zahrabes a uz chces bejt zas na silnici.. :D

Jj hrajeme..Ted ale po delsi pauze ten stul oprasime..Nejdriv tam byl,pak sme ho dali do jiny hospody a ted je zase zpet.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápodobně. Vitto mě povidal, že má taky zajebaný turbo, že mu to padá imrvére do nouzáku, takže velmi brzo Garny... ;)

lol:)lol

Fakt jo?Tak to je kotel..Ja premyslim o lehkem dopingu v podobe 30Hp a 65 Nm... ;)

Ale nejdriv asi udelam servicio,olej a musim i tlumice.. :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...