Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Marty,,nojo,,asi to uhraju ,ze je to vazne pravda,,nechce se mi cekat do dubna :p;)

He,ty sycaku..To ja nastesti az do dubna cekat nemusim..I kdyz,ono je to vlastne jedno.. ;) Nejak posledni dobou tyhle veci neberu nijak vazne.. :( Asi bych se mel vratit do deckejch let... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He,ty sycaku..To ja nastesti az do dubna cekat nemusim..I kdyz,ono je to vlastne jedno.. ;) Nejak posledni dobou tyhle veci neberu nijak vazne.. :( Asi bych se mel vratit do deckejch let... :D

Co tim chces rict :D .., Taky uz se to moc neresi ,ale potesi kdyz si na me nekdo jednou zacas vzpomene,idykz vetsinou nevim o co jde .) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic preci,delam si srandu.. ;) Jj je to sranda,kdyz to takhle nekdo veme.. ;) Coz o to,tobe to za chvili bleskne,ale lidem okolo.. :D :D lol Asi cumej,jak z jara,co? :D

:D .... musim jet na Besidku ... ;) ..uvazuju,ze si necham u Pentyho udelat SPZ s napisem ''Mr.Spring'' :p:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na hovno a na nic, jsem se zase nechal uvrtat kamaradem ze mu nainstaluju OS do novyho notebooku, nechapu proc to jeste delam. Akorat su pas nasranej ze si vybral s prominutim totalne z<o>ne a jeste jen s 1GB ram a chce tam XP kdyz na to nejsou ani poradne ovladace.

A ty ?

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na hovno a na nic, jsem se zase nechal uvrtat kamaradem ze mu nainstaluju OS do novyho notebooku, nechapu proc to jeste delam. Akorat su pas nasranej ze si vybral s prominutim totalne z<o>ne a jeste jen s 1GB ram a chce tam XP kdyz na to nejsou ani poradne ovladace.

A ty ?

Jo to ja se ted poslednich par dnu taky vrtal pritelkyni v notasu,furt se ji to sekalo,nic nechtelo najet az me z toho uz potom bolela kebuleNebyl jsem zvykly na Visty''... Tedko vsecko jede jak ma,,alespon jelo dokad jsem to zkousel ,jenze uz nemam zase tu ,kvuli ktere jsem se vztekal :feve: .... Zivot nam prinasi ruzna prekvapka no,bohuzel i tadleta neprijemna.Takze se da rict,ze ta nalada je u me taky na bodiku mrazu...

Pomalicku ,ale jiste mi zase klepe na dvere ta ''depress'' podzimni naladicka...Ale to zas jen ,kdyz nad tim furt premyslim,...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj uteklo to jako voda, nazev spolecnosti zatim radeji prozrazovat nebudu kdyby se tu nahodou na foru pohyboval muj budouci kolega tak by se hned domakl jak moc se mi libilo na pracaku a nechce se mi do prace. Nicmene opet zustavam v IT, nic jinyho me asi v zivote zivit nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj uteklo to jako voda, nazev spolecnosti zatim radeji prozrazovat nebudu kdyby se tu nahodou na foru pohyboval muj budouci kolega tak by se hned domakl jak moc se mi libilo na pracaku a nechce se mi do prace. Nicmene opet zustavam v IT, nic jinyho me asi v zivote zivit nebude.

Taky se mi zda,ze to nejak moc utika,co se da delat...

Jasny ,zatim diskretne :) ..vsak doma je preci dobre kazdymu ,kdyby se za to tak platilo ze(?) .) ....

Jinak ,myslim,ze je nejlepsi zustat v oboru kdyz to cloveku jde a treba ho to i bavi je to o.k .... Ja litam sem a tam ,zkousim co se da,taky uz bych se chtel nekde usadit...(asi jsem narocny) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to ja taky, ale pokazde si neco najdu. Kdyz neco fakt ovladam dokazu to dat dost najevo a kdyz me nekdo sere tak jdu po nem, taky duvod zmeny posledni prace, sral me sef co tam je uz pres 20 let, evidentne neschopnej vest vic jak 3 lidi, co vedl pred 4 rokama, ted jich ma pod palcem skoro 15. No tak jsem se do nej pustil, i kdyz jsem vedel kdo to odnese, na druhou stranu jsem na sebe pysnej, ze se ze me nestal Zmrduv ritolezec jako z nekterejch jinejch tam.

Nerikals, ze bude presun nach Brno, dame pivo ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to ja taky, ale pokazde si neco najdu. Kdyz neco fakt ovladam dokazu to dat dost najevo a kdyz me nekdo sere tak jdu po nem, taky duvod zmeny posledni prace, sral me sef co tam je uz pres 20 let, evidentne neschopnej vest vic jak 3 lidi, co vedl pred 4 rokama, ted jich ma pod palcem skoro 15. No tak jsem se do nej pustil, i kdyz jsem vedel kdo to odnese, na druhou stranu jsem na sebe pysnej, ze se ze me nestal Zmrduv ritolezec jako z nekterejch jinejch tam.

Nerikals, ze bude presun nach Brno, dame pivo ne ?

S nadrizenyma je to nekdy tezky,..vlastne vzdycky kdyz je to vul.... Ja se taky chytl se sefem,jenze jako obycejny delnik jsem nemel sanci ...Bohuzel se prenesla takova ta pracovni nenavist a na moje byvale spolupracovniky a kdysi dobre pratele,ted uz to takovy neni ...Jsem pro ne jako vetreles,nevim proc -proste co sef rekne to je pravda a me se mu podarilo z doslechu,ocernit paradne....to uz je ,ale zamnou...Taky se podnik kde jsem delal zacinal pomalicku ,co se tyce poctu zamestnancu rozpadat, pac vsimchni videli jaky je to ,s prominutim ojeb,... nakonec se mu pomoci zvyseni platu o nejakou tu korunku podarilo vsechny udrzet,ale bylo na male.... Ted uz si davam dorbatko pozor kam se cpu,V dnesni dobe uz to neni sranda...

Planoval jsem presun do Brna to je fakt,,ale nejspise to bude musel nejaky cas pockat.Zatim se musim zaridit ,at mam vse ok jak v rodine v praci atd...

Ale planujem navstivit kolegu na kolejich VŠ takze je docela mozny ,ze to pivinko conevidet vyjde ...,Mozna se mi zadari sehnat nejakou praci ci bydlenicko tam ,to uz by byla velka parada ,,ale nebudu predbihat ...

Jirko Zdravím : )

Koukam,ze v podpisu uz neni Oplík.., uz tedy u noveho majitele (?)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S nadrizenyma je to nekdy tezky,..vlastne vzdycky kdyz je to vul.... Ja se taky chytl se sefem,jenze jako obycejny delnik jsem nemel sanci ...Bohuzel se prenesla takova ta pracovni nenavist a na moje byvale spolupracovniky a kdysi dobre pratele,ted uz to takovy neni ...Jsem pro ne jako vetreles,nevim proc -proste co sef rekne to je pravda a me se mu podarilo z doslechu,ocernit paradne....to uz je ,ale zamnou...Taky se podnik kde jsem delal zacinal pomalicku ,co se tyce poctu zamestnancu rozpadat, pac vsimchni videli jaky je to ,s prominutim ojeb,... nakonec se mu pomoci zvyseni platu o nejakou tu korunku podarilo vsechny udrzet,ale bylo na male.... Ted uz si davam dorbatko pozor kam se cpu,V dnesni dobe uz to neni sranda...

Planoval jsem presun do Brna to je fakt,,ale nejspise to bude musel nejaky cas pockat.Zatim se musim zaridit ,at mam vse ok jak v rodine v praci atd...

Ale planujem navstivit kolegu na kolejich VŠ takze je docela mozny ,ze to pivinko conevidet vyjde ...,Mozna se mi zadari sehnat nejakou praci ci bydlenicko tam ,to uz by byla velka parada ,,ale nebudu predbihat ...

Jirko Zdravím : )

Koukam,ze v podpisu uz neni Oplík.., uz tedy u noveho majitele (?)

Akorát jsem se vrátil od kámoše-podepisovali jsme smlouvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen ne v tydnu, musim ted 3 metry sekat latinu

Nene,pokud by se jelo tak urcite patek-sobota nebo vikendovka sobota-nedele... To bychom se jeste domluvili,ted je to predcasne resit si myslim .

No nic,,razim do pelechu ,vstavam za nejakych 5 hodin tak zase zitra !

Dobrou

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaky mas z toho pocit ? ... Chtel jsem se zeptat ,jak takovy corsic jede a s jakou spotrebou se ti ho darilo zivit ? ..

Se spotřebou jsem byl max.spokojenej,ve Švajcu mi to žralo cca 5,5.Teda dokud jsem se nedostal do Německa,tam to stouplo na 7,5.Jinak na rovině se dalo jet v klídku 140,ale uměla i 160.Teď před týdnem jsem s ní byl v Brně a z dlouhýho kopce se mi povedlo 180 :palec2: .Jinak jak přišel kopec nahoru,šlo to rychle dolů,při delším kopci max,tak 120.Ale do města fakt bez chyby.Co bys taky mohl chtít od 33 kW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...