Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Se spotřebou jsem byl max.spokojenej,ve Švajcu mi to žralo cca 5,5.Teda dokud jsem se nedostal do Německa,tam to stouplo na 7,5.Jinak na rovině se dalo jet v klídku 140,ale uměla i 160.Teď před týdnem jsem s ní byl v Brně a z dlouhýho kopce se mi povedlo 180 :palec2: .Jinak jak přišel kopec nahoru,šlo to rychle dolů,při delším kopci max,tak 120.Ale do města fakt bez chyby.Co bys taky mohl chtít od 33 kW

Kolegovi se podobny kousek objevil ,ale zvazuje koupi GSíčka,,chce jen nejake reference'' jestli do toho ma cenu jit,,, diky

Dobrou

Spidˇul ,.., -_- -_- -_-

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caucau ....

No,uz je to tak,... Takze se ted opet potapim v takovych tech neprijemnych myslenkach ...

Ty blaho,tak to vzalo rychly pad...... je mi to lito...... rikej si....vse zle je pro neco dobre....... mozna ted potkas nekde tu spravnou holku urcenou pro tebe ;)

Hlavne se neutop v tech myslenkach..... mysli pozitivne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj uteklo to jako voda, nazev spolecnosti zatim radeji prozrazovat nebudu kdyby se tu nahodou na foru pohyboval muj budouci kolega tak by se hned domakl jak moc se mi libilo na pracaku a nechce se mi do prace. Nicmene opet zustavam v IT, nic jinyho me asi v zivote zivit nebude.

Ol@ ...... jasnacka.....pak nam to reknes a udelas firme reklamu :D Tak at to mas lepsi nez v minule.

Proc by ses zivil necim jinym,kdyz tomu co delas rozumis a jsi v tom dobry.

Jak jsem celt,auto uz ted nejak neresis ;) myslim ten zvuk :)

Kamos kdyz vzdy s necim takovym zacnu...rika....zapni si radio :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...