Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Ahoj chlape.

Co novýhoˇJá byl dneska s Fábií na technický a emisích a dostali jsme pochvalu :palec2:

Po dlouhy dobe jsem vzal batoh kolo a vyrazil na projizdku na hory ,kdyby mi nepraskl retez bylo by vsecko ok ,ale i tak se to dalo :) ...

Takze fabule na technicky prosla s hvezdickou jo ? :) to je parada ,hned se odtamtud jede lip domu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhy dobe jsem vzal batoh kolo a vyrazil na projizdku na hory ,kdyby mi nepraskl retez bylo by vsecko ok ,ale i tak se to dalo :) ...

Takze fabule na technicky prosla s hvezdickou jo ? :) to je parada ,hned se odtamtud jede lip domu ;)

No tak ses po horách i prošel,ne ;)

Jinak z Fabie mám radost.Akorát musím vyměnit zadní silentbloky na předku-klasická nemoc Fábií.Technik se docela divil,že jsou tam ještě původní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ses po horách i prošel,ne ;)

Jinak z Fabie mám radost.Akorát musím vyměnit zadní silentbloky na předku-klasická nemoc Fábií.Technik se docela divil,že jsou tam ještě původní

bylo to v kopecku takze kdyz mi to ruplo,naskocil jsem a jel bez neho ,furt s kopce ,takze jsem ani slapat nemusel .).....

Vidis,to se asi nekdo o ni staral a jezdil s ni slusne :) ... jen tak dal .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bylo to v kopecku takze kdyz mi to ruplo,naskocil jsem a jel bez neho ,furt s kopce ,takze jsem ani slapat nemusel .).....

Vidis,to se asi nekdo o ni staral a jezdil s ni slusne :) ... jen tak dal .

Teď chci do sekce Fabie dát nějaký fotos,ale nějak se peru s rozmazáním SPZetky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď chci do sekce Fabie dát nějaký fotos,ale nějak se peru s rozmazáním SPZetky

prave jsem se chtel na to zeptat,,kdy nahodis fota..,, ;) ...mam tu jedno foto po ruce,,spz mazu takhle..,

post-4984-1222805689_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si prohlidl faceliftu OII, a jdu spat abych byl na prvni den v nove hokne pekne vyspanej a na vsechny prijemnej abych co nejdriv dostal ten FL jako sluzebni. I kdyz jestli vubec nekdy bude sluzebni tak spis tak O III.

Tak at se zitra dari :) ! a co nejprijemnejsi vstavani ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale neee... :) Meli jsme rozluckovou akci s lidma z prace takze to bylo docela narocny... tak jsem to myslela :D

Takže víno, ženy, zpěv a slalom domů s názornýma ukázkama zemský přitažlivosti ???

A to končí firma, někdo z ostatních nebo Ty ???

Editováno: , autor: Hrábě Fernétti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...