Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

s fabiema nemam zkusenosti,,ale nejde to udelat stejne jako se svetky u O1 ? .. zeby se rozebraly a vycistily ?...

V superb sekci jsem videl,ze si nekdo nechal sklo svetlometu vybrousit a vylestit ci nalakovat ,,ted uz nevim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s fabiema nemam zkusenosti,,ale nejde to udelat stejne jako se svetky u O1 ? .. zeby se rozebraly a vycistily ?...

V superb sekci jsem videl,ze si nekdo nechal sklo svetlometu vybrousit a vylestit ci nalakovat ,,ted uz nevim...

me jde spis o venek,je po tech kilometrech uz trosku zasly a poskrabany :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted tady ctu o brusnym papiru a nejaky paste,ale jestli to zeseru,tak nezbejva nic jinyho nez koupit novy

Pokud by to slo vylestit a laknout,,nove kupovat by bylo asi zbytecny...,

Marosíí ! :) dobrej ...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no dneska jen 2x... za tim nekym a pak pro kalhoty alespon... Ale jinak uz je to dneska po druhe co mi nekdo smejdi kolem auta...,

Jsou to fakt zmrdi.Zrovna tohle je jedna z veci,co mam rad na Svajcu.Fabule mi ted stoji pred chalupou a je odemcena ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to fakt zmrdi.Zrovna tohle je jedna z veci,co mam rad na Svajcu.Fabule mi ted stoji pred chalupou a je odemcena ;)

Ja jednou nechal odemcenou skodovku a mel jsem zevnitr fixou nakreslenou velkou pí*u ,,, nic se neztratilo pac tam nic nebylo ,... hajzlika jsem si ale i tak nasel pac soused videl ,ze se kolem auta vecer tocili.... :D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jednou nechal odemcenou skodovku a mel jsem zevnitr fixou nakreslenou velkou pí*u ,,, nic se neztratilo pac tam nic nebylo ,... hajzlika jsem si ale i tak nasel pac soused videl ,ze se kolem auta vecer tocili.... :D ...

Tak tady je to naopak,tady by ti tu pizzu umyli lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mi povidej ,,behat v trenach a v zabkach po te kose,,jeste tam pokrapuje ... sel jsem si pro navi a koukam,silueta kolem auta..,

Vzdyt tam neni az takova kosa...... ;) jsem ted dojel pred chvili.

Jsou to parchanti ti smejdi a ty na ne mas obzvlast stesti. To vis,kolem pekneho auta se asi porad nekdo toci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...