Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Vzdyt tam neni az takova kosa...... ;) jsem ted dojel pred chvili.

Jsou to parchanti ti smejdi a ty na ne mas obzvlast stesti. To vis,kolem pekneho auta se asi porad nekdo toci..

me celkem byla :D ... No ,zacina se to tema zmrdikama hemzit,,,

MAs pravdu moje je ve tme vazne hezky ;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze ty jsi Spidi vazena obcan u vas,a tam by si to nikdo neliznul vlezt ti do auta ;) nedej buh ti s nim neco udelat ;)

No to ani ne, spíš naproti sobě mám souseda, kterej je dosti drsná perzóna u kriminálky a furt stojí před barákem, pod levou paží má služební ČZ 95, pod pravou soukromýho Glocka, u nás se bojí každej i zakašlat... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas a laka to nenechavce.

Jen bys mohl dat jine pukle na kola ;)

Spis jine kola ;) planoval jsem hodne,ale pak me to nejak preslo,rikal jsem si ,ze do 55kw prachy rvat nebudu ...ale zacina klusat celkem pekne ,17 a dolu .nic vic nic min....

Kluciii,,,pritulka je z5 .)

Spidi ... jo to my tu tay nedavno meli borca co si myslel ,ze je valka ,strilel ze vzduchovky do protejsich baraku a pak hazel stare bochniky chleba z oken..,

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ani ne, spíš naproti sobě mám souseda, kterej je dosti drsná perzóna u kriminálky a furt stojí před barákem, pod levou paží má služební ČZ 95, pod pravou soukromýho Glocka, u nás se bojí každej i zakašlat... lol

Tak to mas lepsi nez nejaky alarm ;) Kde tedy kasles ;) nebo ty jsi vyvoleny :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis jine kola ;) planoval jsem hodne,ale pak me to nejak preslo,rikal jsem si ,ze do 55kw prachy rvat nebudu ...ale zacina klusat celkem pekne ,17 a dolu .nic vic nic min....

Kluciii,,,pritulka je z5 .)

Spidi ... jo to my tu tay nedavno meli borca co si myslel ,ze je valka ,strilel ze vzduchovky do protejsich baraku a pak hazel stare bochniky chleba z oken..,

Tak to jsi rad co a zase je fajn na svete ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U 96 kW je typ VNT17, je trochu větší a mělo by vydržet, VNT15, co se dává do 81 kW s mechanickým čerpadlem je schopný se zasrat i po 100.000 km.

Ja uz tam mam 168 tis.No az se vratim,tak ho asi soupnu Garnymu.Vycistenim bych nemel snad nic podelat.Neplati nahodou,ze kdyz se jednou rozdela,tak je to k prdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a mohl bys jedno pokud by byl zajem poskytnout-prodat za tu cenu ?

Na RS Fab byl jen jeden typ toho turba ?

No za tu cenu si ho můžeš sám objednat na netu. Na Fábce RS by měl být právě pouze typ VNT17, ale řeší se vždy na místě podle kódu motoru... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...