Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jj,,vsude na me koukaj jak na vola'' :D ... Chtel jsem si na masku dat obyc barevne ,ale vubec tam nepasuje,...

Masinka krasna.Ale tebou focene by to vyniklo asi líp :):palec2: ....

No to věřím, tohle je fakt zcela nedostatkový a poslední dobou nesehnatelný zboží, jáí sám nám jen dvě, jedno na autě a druhý náhradní, to co je na fotce... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to věřím, tohle je fakt zcela nedostatkový a poslední dobou nesehnatelný zboží, jáí sám nám jen dvě, jedno na autě a druhý náhradní, to co je na fotce... ;)

Prave,pokud by se mi zadarilo,vzal bych taky dve a hodil jedno i dozadu.... : ) ...No budu hledat ''

- :palec2: ..Noo,to uz je jiná fotečka !:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvazoval jsem o tom dyl,a pak koukam a heled' http://forum.skodahome.cz/index.php?act=at...st&id=87407 .... jeste shanim stary napis octavia

tak to je luxus pane. Mám obavy, že ten nápis bude ještě větší problém.

Já teď taky vymyšlím na něco na auto, chci to zkusit zatím jen upravit na fotce, ale nějak se mi to pořádně nedaří, v čem ty děláš VT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je luxus pane. Mám obavy, že ten nápis bude ještě větší problém.

Já teď taky vymyšlím na něco na auto, chci to zkusit zatím jen upravit na fotce, ale nějak se mi to pořádně nedaří, v čem ty děláš VT?

To je normální střet zájmů, vy všichni nápisy a loga přidáváte, já vše sundávám... lollollol Dokonce i Rs kolesa jsou bez znaků... ;)

Editováno: , autor: Spidi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je luxus pane. Mám obavy, že ten nápis bude ještě větší problém.

Já teď taky vymyšlím na něco na auto, chci to zkusit zatím jen upravit na fotce, ale nějak se mi to pořádně nedaří, v čem ty děláš VT?

Bohuzel ta moje musel jit pryc,,, naklady na opravy by vysly asi podobne jakobych koupil zachovaleho rapoucha....

-

Vypada to hezky spolecne s tim original octavia napisem,ale ten starej je fakt pecka ... kdysi na chalupe bylo tech nahradnich dily fest'' ,ale bohuze casy se meni ,vsecko je fuč.. Na subaru nebo cotavku zrcatko z MBčka davat asi nebudu :p ...

tak ty moje vtčka..., momentalne delam neco malo v Zoneru a Paint shopu.... nekdy mi pomuze nejaka ta křivka z malováni..., mit photoshop mel bych vinec moznosti...

Spidi - Ja to nechci sundat pac bych to pak mel uz uplne holé :D:p .) ....

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tom případě sem tele já protože mě to nejde ani ve photoshopu :feve:

Ale to ne :) ... zalezi co chces presne udelat...''Switcher'' chtel jestli by se nedalo udelat Vt tapecu a plastu na palubce,,, malem jsem u toho neco rozbil jak se darilo'' ,nakonec jsem si rekl,ze to nejde ....

tady ,zminovany napisek .... -

post-4984-1223382937_thumb.jpg

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to ne :) ... zalezi co chces presne udelat...''Switcher'' chtel jestli by se nedalo udelat Vt tapecu a plastu na palubce,,, malem jsem u toho neco rozbil jak se darilo'' ,nakonec jsem si rekl,ze to nejde ....

právě, že jen nárazník a barvy, ale prostě mi to nejde udělat pořádně, mám to zubatý a tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...