Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

ty už tam jsou, on i nárazník už je decentně změněnej, ale nemůžu se dokopat k tomu to nafotit. Buď přijedu domů za šera a nebo je auto zas..ný

Koukal jsem ,ze mas novou fotku v tematku'' ..,ale dasli fota nikde ... Ta cos mi poslal te to fakt slusi ,kdyby to vyniklo i na zelene ,panejo .., :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem ,ze mas novou fotku v tematku'' ..,ale dasli fota nikde ... Ta cos mi poslal te to fakt slusi ,kdyby to vyniklo i na zelene ,panejo .., :palec2:

ta je bohužel už taky dost stará, ale aspoň je vidět jak si sedla dolů. Chvíli jsem uvažoval hodit ji ještě níž štelovákem co prodává kamarád, ale kašlu na to, už takhle mám problémy na chatě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta je bohužel už taky dost stará, ale aspoň je vidět jak si sedla dolů. Chvíli jsem uvažoval hodit ji ještě níž štelovákem co prodává kamarád, ale kašlu na to, už takhle mám problémy na chatě

Tam mas ted o5 jiny podvozek ? ... pac vim,zes daval foto v zime...

Zase štelovakem by sis to mohl pripadne na chatu zvednout ,ze :) ... zalezi jak casto tam jezdis ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tam mas ted o5 jiny podvozek ? ... pac vim,zes daval foto v zime...

Zase štelovakem by sis to mohl pripadne na chatu zvednout ,ze :) ... zalezi jak casto tam jezdis ...

ne, ten samej - jen pružiny, ale s tím sněhem to nebylo tolik vidět :-). KAždých cca 14 dní fakt podvozek zvedat nebudu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, ten samej - jen pružiny, ale s tím sněhem to nebylo tolik vidět :-). KAždých cca 14 dní fakt podvozek zvedat nebudu :feve:

Co dva tydny ?,to se vazne asi nevyplati no ;) .... vsak ted uz je to pekne dole.Jeste ted zae pred zimou,kdo vi jaka bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...