Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Ahojik zlati... nejak unavene a nemocne. Jsme byli vcera jezdit na moto a asi jsem se nachladila nebo co :( Copak u tebe?

No já docela fajn, dneska jsem čekal, že bude pěkně a že nahodím termotrencle a dojedu na Kawě těch 10.000 km, ale je tady hnusně a mlha, tak na to kašlu a zazimuju to, večer asi sundám kapotáž a pěkně to komplet umeju, vysaju muchy z ram-airu a připravím na sézonu 2009... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já docela fajn, dneska jsem čekal, že bude pěkně a že nahodím termotrencle a dojedu na Kawě těch 10.000 km, ale je tady hnusně a mlha, tak na to kašlu a zazimuju to, večer asi sundám kapotáž a pěkně to komplet umeju, vysaju muchy z ram-airu a připravím na sézonu 2009... ;)

Ja uz jsem vcera mela malem R6 ale nakonec to padlo :( U nas bylo cely week az do vcera nadherne ale dneska uz se to zatahlo a je docela kosa takze uz to taky na velky jezdeni nebude... ale nekteri jezdi do prvniho snehu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas bylo cely week az do vcera nadherne ale dneska uz se to zatahlo a je docela kosa takze uz to taky na velky jezdeni nebude...

Takže úplně stejně jako u nás... ;) Ale taky už třetí den škrabu okno na koktě a zítra nahazuju lost zimákos... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ne, doufám, že sem se tak rychle nepřižene a budeme si užívat ještě sluníčko

Nápodobně, dnes jsem měl v plánu vyfotit Os 4840 Brno hl.n. (16:07) - Zastávka u Brna (16:39) před cílovou stanicí s rosickým zámkem v pozadí a pěkný lejno teda... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...