Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

tez jsem si vzpomnel ,ze tu mam jeden celkem pekny flek .Tady je zatim krasne ,20tka,slunicko ... uvidim...

No já mám obavu, že už to nestihnu, protože ten vlak je tam v 16:39 a slunko je den ode dne níž a 10. prosince ty motoráky, co na tom jezdí, odstaví do kopřiv a je po prdeli... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já mám obavu, že už to nestihnu, protože ten vlak je tam v 16:39 a slunko je den ode dne níž a 10. prosince ty motoráky, co na tom jezdí, odstaví do kopřiv a je po prdeli... :feve:

No a jezdi motoraky i trasu na slovensko pres nas ? ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panecku ,tak to mi o nejaky ten mesic uniklo ....

No a to se bavíme jen o "regionální" dopravě, kdy motorové vozy z depa Veselí nad Moravou jezdily v relaci Brno - Veselí - Nové Mesto nad Váhom. Později se ve Vlárském Průsmyku přesedalo do indentického motorového vozu, ovšem "zahraniční" železniční správy.

No a přes vás se jezdí na Slovensko již 53 let v elektrické trakci... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a to se bavíme jen o "regionální" dopravě, kdy motorové vozy z depa Veselí nad Moravou jezdily v relaci Brno - Veselí - Nové Mesto nad Váhom. Později se ve Vlárském Průsmyku přesedalo do indentického motorového vozu, ovšem "zahraniční" železniční správy.

No a přes vás se jezdí na Slovensko již 53 let v elektrické trakci... ;)

Sakra,, no tak budu muset fotnout jen to co tu jezdi uz tech xxx let :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajóóój, tady bylo do 14:00 taky parádně, ale pak poslal Maďar velemrak a je po všem... :feve:

Tady je porad krasne... teplomer dokonce ukazuje 26 stupnu (nevim kde to vzal) ... slunicko sviti bez mracku ale cca 3 hodinky jsme jezdili a jsem uplne zmrzla i presto ze jsem mela kombi rukavice a vsechno ... letos uz to na moto asi nebude :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je porad krasne... teplomer dokonce ukazuje 26 stupnu (nevim kde to vzal) ... slunicko sviti bez mracku ale cca 3 hodinky jsme jezdili a jsem uplne zmrzla i presto ze jsem mela kombi rukavice a vsechno ... letos uz to na moto asi nebude :(

Já už mám zazimováno, ale motor konzervovat nebudu, bo se v něm budu zajisté vrtati a tak bude co chvíla natočenej... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...