Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Jero, dneska jsem zjistil, že na tu trať pod rosickým zámkem svítí slunko až do 17:15 :palec2:

Fiha,tak to je parada ... to bys tam mohl jeste neco skoro zimniho cyknout :)

Hrabe : Prijedu v sobotu odpoledne takze ano,,az do nedele:) ... Tesim se !

Maros :Cesta třanovice - hnojnik ... vecer ,spechal jsem domu a drapla me modra octavka OVX ,dopravka ...Kompletni kontrola vozidla a pokuta ,mel jsem v 90tce 115km/h ...Evidentne nemeli co delat tak me lapli....

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fiha,tak to je parada ... to bys tam mohl jeste neco skoro zimniho cyknout :)

Hrabe : Prijedu v sobotu odpoledne takze ano,,az do nedele:) ... Tesim se !

Maros :Cesta třanovice - hnojnik ... vecer ,spechal jsem domu a drapla me modra octavka OVX ,dopravka ...Kompletni kontrola vozidla a pokuta ,mel jsem v 90tce 115km/h ...Evidentne nemeli co delat tak me lapli....

Svine jedny.... maji stejnou znacku a nejsou soudni :D Se ti ale dari. Tak davej majzla ale nikdy nevis kdy to prijde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svine jedny.... maji stejnou znacku a nejsou soudni :D Se ti ale dari. Tak davej majzla ale nikdy nevis kdy to prijde.

Normalne jezdim dle predpisu nebo se snazim,ale kdyz jsou prazdne cesty tak se mi proste na to nejak chce slapnout,,no a na to oni cekaji ... Uz jsem mohl mit novy repra,radio nebo nejake pekne starsi alespon dva disky :D ...

Snad uz bude dobre...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne jezdim dle predpisu nebo se snazim,ale kdyz jsou prazdne cesty tak se mi proste na to nejak chce slapnout,,no a na to oni cekaji ... Uz jsem mohl mit novy repra,radio nebo nejake pekne starsi alespon dva disky :D ...

Snad uz bude dobre...

jj,vim a chpu ;) a kor jeste v noci,kdy se nepredpoklada,ze tam budou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fiha,tak to je parada ... to bys tam mohl jeste neco skoro zimniho cyknout :)

Hrabe : Prijedu v sobotu odpoledne takze ano,,az do nedele:) ... Tesim se !

Maros :Cesta třanovice - hnojnik ... vecer ,spechal jsem domu a drapla me modra octavka OVX ,dopravka ...Kompletni kontrola vozidla a pokuta ,mel jsem v 90tce 115km/h ...Evidentne nemeli co delat tak me lapli....

tak to čučím, já ji potkal na nové D47 :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne jezdim dle predpisu nebo se snazim,ale kdyz jsou prazdne cesty tak se mi proste na to nejak chce slapnout,,no a na to oni cekaji ... Uz jsem mohl mit novy repra,radio nebo nejake pekne starsi alespon dva disky :D ...

Snad uz bude dobre...

Me ty svine lapli pred 3 tydny v Rakousku-3500 v prdeli :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vyloženě zimního asi ne, ale do konce měsíce by se to ještě vyrobit dalo... :palec2:

U nas uz dokonce zmizely ty podzimni barvy ,,jen cekam kdy se tu vybili ...Hlavne ,aby bylo jeste slunko .)

Maros - Sice i v noci davam bacha ,aby mi nevlitla srna nebo tak ... clovek nikdy nevi,ale bylo t v miste kde si to muzes celkem dovolit a na to cekali...

BadyS - jj,jezdi dalnice casto , ale posledni 3 mesice si vydelavaj v okoli trince...

Jirka3 - A jaci tam jsou benga? ... ukecaval jsi neco nebo neslo ? ...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tim líp, tam ja nejezdím :)

Hlavne vecer ve meste ,to je jejich a je celkem neprijemny ,kdyz jedes po ''bulvaru '' a nejadnou se odnekud objevi,,,na dalku je prozradi ty bile čapice co maj polozene na palubce :) ..)

Nojo,,, uz je ve vzduhu citit tu kosu...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas uz dokonce zmizely ty podzimni barvy ,,jen cekam kdy se tu vybili ...Hlavne ,aby bylo jeste slunko .)

Maros - Sice i v noci davam bacha ,aby mi nevlitla srna nebo tak ... clovek nikdy nevi,ale bylo t v miste kde si to muzes celkem dovolit a na to cekali...

BadyS - jj,jezdi dalnice casto , ale posledni 3 mesice si vydelavaj v okoli trince...

Jirka3 - A jaci tam jsou benga? ... ukecaval jsi neco nebo neslo ? ...

Hele ukecavat jsem se ani nepokousel,policajt prijde,rekne cos udelal a rovnou rekne sumu :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...