Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Si pamatuju jak jsem si byl v trafice nebo u fotografa kupovat kinofilmy a cvakal jsem o 100/6 :D a kdyz se podarilo neo peknyho to bylo radosti .)

Jj, taky jsem osvítil pár kilometrů celuloidu, dneska fotím stylem prásk prásk prásk prásk prásk wiev delete delete lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

Dneska mi nic nemuze zkazit naladu... byla jsem se dneska koukat na masinku... nadherna cerna uplne nova R6R r. v. 08 a nechal by mi ji sef te firmy za 179 000,- tak hodne silne uvazuju :) Copak u tebe? :)

oooo,,, tak to je fajn :) .. u me to taky vcelku jde nemuzu si stezovat navic v sobotu skodahome tak se tesim jako malej :) ...

Jo masinka... Ja uvazuju o ''čopříku'' hodne by me neco lakalo :) ...

Spidi - Jj presne tak :) ... ale chybi mi nekdy ten pocit kdy sis fotku udelal sam a cekal az oschne :)) J casy se meni ,kdovi co prijde v budoucnu :)

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

Dneska mi nic nemuze zkazit naladu... byla jsem se dneska koukat na masinku... nadherna cerna uplne nova R6R r. v. 08 a nechal by mi ji sef te firmy za 179 000,- tak hodne silne uvazuju :) Copak u tebe? :)

Já se pro změnu dneska neudržel a dotáhl tu letošní sezónu na těch 10.000 km ;)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oooo,,, tak to je fajn :) .. u me to taky vcelku jde nemuzu si stezovat navic v sobotu skodahome tak se tesim jako malej :) ...

Jo masinka... Ja uvazuju o ''čopříku'' hodne by me neco lakalo :) ...

Aaaa chopry se mi nelibi... ja jsem spis na ty silnice :) Ale tak proc ne... a ktery?

Spidi: U nas dneska cely den prselo a byla kosa jako sfina :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aaaa chopry se mi nelibi... ja jsem spis na ty silnice :) Ale tak proc ne... a ktery?

No je toho hodne ,ale takova Honda VTX 1300, kawasaki vn 1600 classic ,Honda vtx 1800 by se me libily ,,..cokoliv,, nejdem mi o rychlost ,,spis o tu pohodu na rychlost bych chtel nejaky starsi CRX :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spokojenost, fotky fakt super, ta probarvenost perfektní, jen mě čistě z uživatelského hlediska sere při prohlížení fotek "zrnitost" lcd ale při focení je lcd jak obrazek, nevim, v nastavení jsem to nenašel, tak prd s tím no

Vem to na besídku, povrtáme se v tom... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...