Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

hlavne ze jsi v pohode.Coc vyvadel?

Kolega mi chtel ukazat jak mu jede jeho trojkovy bawo,..ja jako chudak spolujezdec jen vim ,ze mu ulitnul v zatacce zadek a uz to bylo.Nastesti se nam nic vaznyho nestalo.Jsem po otresu mozku,mel jsem vykloubenou ruku,,trosku boli a kurevsky me boli za krkem jeste tedko....

Ne zebych se nerad vozil ale odjakziva jsem raci ridil,ted uz vim proc

Jsem nasranej ,pac jsem mu jeste ten vecer rikal,ze jedu rano na sraz ...

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega mi chtel ukazat jak mu jede jeho trojkovy bawo,..ja jako chudak spolujezdec jen vim ,ze mu ulitnul v zatacce zadek a uz to bylo.Nastesti se nam nic vaznyho nestalo.Jsem po otresu mozku,mel jsem vykloubenou ruku,,trosku boli a kurevsky me boli za krkem jeste tedko....

Ne zebych se nerad vozil ale odjakziva jsem raci ridil,ted uz vim proc

Jsem nasranej ,pac jsem mu jeste ten vecer rikal,ze jedu rano na sraz ...

Tak to koukam zes mel kliku.A srazu jeste bude----

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tady by mohlo byt pekne ale na horach by mohlo poradne nasnezit aspon pul metru snehu :D

tak by to byl nejvetsi ideal .,,,

No jauz mam prezuto takze jsem pripraven,,akorat me stve ,ze mi kolca pri 70tce zacnou kopat :( ,pak uz zase vpohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste ze tohle nemusim resit :) Kada chrupe v garazi... motorka tam bude taky pres zimu a Octavku prezuje tata na sve naklady :D

tata ma ted jine starosti se svyma sluzebakama tak uvidim,zkusim zeajet na vyvazeni nebo mrknu jak jsou foukly.No a dneska jsem mi zas asi prdnul nekde vyfuk ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...