Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

ne, prezul jsem, znechucene jsem se podival na letni disky a rekl dneska na to nemam chut to cistit kontstatoval jsem ze budu potrebovat novy letni gumy vsechny 4. Jel jsme za kamosem, a rikam si kurva ty zimaky nejak moc huci, ta geometrie bude asi fakt v riti, nebudu to drazit na zadnich mam jen 3.5mm nepozenu se nekam daleko, abych ty zimni zrusil a tak jsem delal nejake jine veci. V sobotu rano du na GEO tak jsem zvedavej.

Nejak mi prelitlo pres nos ze to na jare obuju na 18", kdyz uz budou ty novy gumy ale nejak si nemuzu vybrat na co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, prezul jsem, znechucene jsem se podival na letni disky a rekl dneska na to nemam chut to cistit kontstatoval jsem ze budu potrebovat novy letni gumy vsechny 4. Jel jsme za kamosem, a rikam si kurva ty zimaky nejak moc huci, ta geometrie bude asi fakt v riti, nebudu to drazit na zadnich mam jen 3.5mm nepozenu se nekam daleko, abych ty zimni zrusil a tak jsem delal nejake jine veci. V sobotu rano du na GEO tak jsem zvedavej.

Nejak mi prelitlo pres nos ze to na jare obuju na 18", kdyz uz budou ty novy gumy ale nejak si nemuzu vybrat na co.

Jasne, no me prave taky zimace pri 70 zacnou kopat ,tak z toho taky nejsem zrovna nadsen. No ,ja doufam,nebo ne doufam,ale mohla by byt uz poradna zima at nemusim porizovat kazdy rok nove gumy.tedko se venku vybralo 21 stupnu slunce pali .jestli bude takhle davam z5 letnaky:P ....

18tky by byly krasny to je fakt . Ja ted mam uplne nove letni tak budu muset nejakou dobu pockat,ale taky to seru a jdu do 17'' ,posadim to dolu at to auto vypada ikdyz moc nejede.jestli ovsem do te doby nebudu brazdit silnicemi v necem jinem .) ...

Baui ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to asi jo ale ono zase az tam moc elektronu s cerno stribrnym/chrom designem moc neni. Mozna nakonec dopadnu na standardu, v jednom ksefte chteji 5000 za fungl novy 18" Zenithy s funglovkama Michelin 225/40

To zni docela dobre .chtel jsem se zeptat na kolik te vysly zimaky na BMW ? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brdo to uz je pekna palka co ... ,

Mluvils o nejakych tmavych chromech ,co je to za kolesa?

zdravicko Standisi ....

"Normalni hlinikova" stribrna jenze preci jen 9Jx19 uz je preci jen kus hliniku tak to neco stoji, jsou to kola z M paketu pro X5 a je nan nich obuto 255/50 tusim a jeste RunFlat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...