Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Zdar Jero, jak se máš takhle ve středu odpoledne...?

Jo dneska je to takova pohodicka, delam si poradek v kablikach u radia v pokoji a tak ruzne,takovy mensi domaci upravy :) ...Pak tu mam rozdelanou jednu fotku pro kamose co sme nedavno fotili .mam volno tak si hraju ...

Co u tebe ?

mala ukazka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dneska je to takova pohodicka, delam si poradek v kablikach u radia v pokoji a tak ruzne,takovy mensi domaci upravy :) ...Pak tu mam rozdelanou jednu fotku pro kamose co sme nedavno fotili .mam volno tak si hraju ...

Co u tebe ?

Já už taky docela pohoda, dokoukával jsem teď Pád třetí říše a asi vyhlásím na zbytek dne odpočinek... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera vecer jsem taky sedel na ytb,ale koukal jsem na kvantum vidi co mi kolega doporucil ....

Tak to já Ti doporučím

song, pozorně si prohlídni to video, zcela přesně to vystihuje moje momentální mentální, psychické a citové rozpoložení... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsem myslela ze kdyz o tom vis tak ze te tam nekdo zval pac termin a misto se reklo az tedka nedavno a neni to nikde vyveseny pac tam maji byt akorat lidi kteri si zavodnici pozvou tak se prave ptam :D

No vím o tom, zvali mě kluci z Kawikaze Teamu, ale přijedu maximálně po čtyřech kolech... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...