Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

Nerozhodnej clovek :D Mame se naprosto perfekt ... copak u tebe? Co novyho?

Spise nespokojen s jednou veci na delsi dobu :) .Tak to je fajn,prace a tak dobry vsecko ? :) Kdy,ze te ceka to irsko ...?

U me pohodicka,predevcirem jsme se byli s par kamosema mrknout na promitacku noveho snb videa''That’s It, That’s All'' v ostrave,paradicka.''jegra cepovali u vstupu zadaco,paradni atmosfera supr lidi,takova pohoda uprostred tydne ;) no a vcera se u nas konala barmanska soutez SteelCup takze jsem si dal nekolik tech drinku a par sklenicek dobryho vina ,samozrejme taky gratis.. :)

Pomalu cekam az se objevi ten prvni poprasek ,dostal jsem nabidku na foceni mistnich snbordaku tak uvidime :p:)

OL@F - hehe:) koukam,ze to mas pekne nabity , ono cim je vetsi zima tim je treba castejc se zahřívat a posilnovat .) :) .Me uz se zdaj dokonce zimni sny,priklad : dneska v noci jsem s octou nemohl vyjet jeden kopecek ,ktery normalne v zime zvlada apod :D ....

Editováno: , autor: Jeronymo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spise nespokojen s jednou veci na delsi dobu :) .Tak to je fajn,prace a tak dobry vsecko ? :) Kdy,ze te ceka to irsko ...?

U me pohodicka,predevcirem jsme se byli s par kamosema mrknout na promitacku noveho snb videa''That’s It, That’s All'' v ostrave,paradicka.''jegra cepovali u vstupu zadaco,paradni atmosfera supr lidi,takova pohoda uprostred tydne ;) no a vcera se u nas konala barmanska soutez SteelCup takze jsem si dal nekolik tech drinku a par sklenicek dobryho vina ,samozrejme taky gratis.. :)

Pomalu cekam az se objevi ten prvni poprasek ,dostal jsem nabidku na foceni mistnich snbordaku tak uvidime :p:)

No tak to cucim jako... :) To video jsem nevidela ani mi to nic moc nerika. Taky se nemuzu dockat az bude snih :) Jinak Irsko mi na posledni chvili vybouchlo takze se stehuju do Prahy. Nikdy se mi tam nechtelo a nelibilo ale zbylo mi to jako posledni moznost pokud se nechci zakopat tady v Mohelnici... takze jsem si nasla na internetu praci byla jsem ve stredu na pohovoru a jeste ten den mi volali ze me berou ... mela jsem silenou radost pac jsem takovou praci vzdycky chtela delat. Super plat ... uzasny lidi tam... fakt pekny :) Jinak budu kupovat motorku doufam ze do Vanoc to stihnu ... no takze si fakt nemuzu vubec stezovat i kdyz me zezacatku hodne mrzelo ze mi to Irsko neklaplo no :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to cucim jako... :) To video jsem nevidela ani mi to nic moc nerika. Taky se nemuzu dockat az bude snih :) Jinak Irsko mi na posledni chvili vybouchlo takze se stehuju do Prahy. Nikdy se mi tam nechtelo a nelibilo ale zbylo mi to jako posledni moznost pokud se nechci zakopat tady v Mohelnici... takze jsem si nasla na internetu praci byla jsem ve stredu na pohovoru a jeste ten den mi volali ze me berou ... mela jsem silenou radost pac jsem takovou praci vzdycky chtela delat. Super plat ... uzasny lidi tam... fakt pekny :) Jinak budu kupovat motorku doufam ze do Vanoc to stihnu ... no takze si fakt nemuzu vubec stezovat i kdyz me zezacatku hodne mrzelo ze mi to Irsko neklaplo no :(

Pokud budes mit moznost tak se na nej urcite mrkni ,pred tim nam promitali jeste Pony Tale,todle si muzes stahnout ,pohodova muzika paradni triky proste supr.No ,ale jinac si myslim,ze te to nemusi mrzet :) v praze to budes mit si myslim lepsi a jestli rikas ,ze si takovou praci chtela delat a je dobre hodnocena tak je to parada :) Ono v tom Irsku jsou taky vpohode penizky,ale pokud se hnedka ze startu nechytnes tak uz se pak jen tezko shani neco dalsiho co by te bavilo,takhle mas jistotu :) a jsi ''doma'' :)

jakou masinu chces kupovat ? pod stromecek teda pekny darek ... ja si tedko budu pomalicku setrit no a zacatkem sezony bych se mohl objevit na nejake te sprintovaci draze jiz v CRX ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...