Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

chlapy, shanim nekoho kdo mi udela vyhrev prednich kresel..... vsechny potrebne dily snad uz mam ....

pokud mozno stredni cechy

nevite? to vite venku uz zima.... :)

Myslim ze takovych je tu hodne,,akorat ted presne nevim kdo to dela.,, :) ... Vaša,Cosby,rolbar ...... ??? ... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rolbar Praha a Hradec. ale v podpisu ma ze do Brezna nepremava, asi uz je treba starat se o penzion kdyz je primo na svahu. Ja chtel taky zmenit na vyhrivany zidle ale nemam tu odvahu dat to nekomu aby to odcalounil a pak zpet, zvlast kdyz je to kuze ze. leda tak nekde koupit kozeny do predu s vyhravem a protiuctem dat bez vyhrevu.

Editováno: , autor: Ol@f
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rolbar Praha a Hradec. ale v podpisu ma ze do Brezna nepremava, asi uz je treba starat se o penzion kdyz je primo na svahu. Ja chtel taky zmenit na vyhrivany zidle ale nemam tu odvahu dat to nekomu aby to odcalounil a pak zpet, zvlast kdyz je to kuze ze. leda tak nekde koupit kozeny do predu s vyhravem a protiuctem dat bez vyhrevu.

prave ze sem si ty zidle sehnal - komplet - vzadu jsem nemal loketku a vpredu vyhrev - ted mam uz i ten panel na vymenu, komplet kabelaz taky mi uz nabizej takze snad jen tu jednotku a nekoho kdo se neboji dratku.... (.....teda nekoho kdo to dela) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre odpoledne

Jani ,jj,zustavam u crx .)¨tak snad se mi zadari sehnat neco peknehoa na jare uz budu brat na sraziky japonce .) :p ..Ne sam bych to octuli neudelal...

Mateji,,,neco mi asi brani v pochopeni tve vety..., ? .,Koukal jsem na ten zbytek a opravdu co prispevek to perlicka.,,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...