Přejít na obsah

HOSPODA 2008 č. 7


rolbař

Doporučené příspěvky

U korziče jo? ... hmm ,tak to verim ,dalsi starost na krku.

Ja jsem to zmakl ,a jsem prekvapen celkem vpohode, ..akorat me boli neskutecne nohy a ruka,,navim jakto... Nohy ,to vim jsem o pul6 rano slapal zase pesky domu

Budu se na to muset podívat co s tím,najel jsem s tím za půl roku 15 tis bez závad a teď tohle.Nevíš kde by se dala případně koupit nová kaplička?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu se na to muset podívat co s tím,najel jsem s tím za půl roku 15 tis bez závad a teď tohle.Nevíš kde by se dala případně koupit nová kaplička?

Tyblaho,tak to netusim ... Ale kolega z prace ma astru a shanel nejake dily primo na Opel foru v bazaru ... Muzes to zkusis tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U korziče jo? ... hmm ,tak to verim ,dalsi starost na krku.

Ja jsem to zmakl ,a jsem prekvapen celkem vpohode, ..akorat me boli neskutecne nohy a ruka,,navim jakto... Nohy ,to vim jsem o pul6 rano slapal zase pesky domu

To je ona,číča :palec2:

post-4838-1200177426_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela super autíčko,místa víc jak v Octávii,ale ten motor je tragédie-1,2-33kW.Ale do města dobrý,no a na pořádný svezení je Kokta

Vsak do mesta to uplne staci :palec2: ,... Ja planuju osefovat nejakyho golfka ,ale pro zabavu ;) ... jinak myslim ,ze na tom foru by ti mohli poradit kde,co za kolik..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...