Přejít na obsah

Dotaz na počítačové odborníky


Petr

Doporučené příspěvky

no dejme tomu ze ucet 1 je zaheslovanej a ucet 2 je muj.pise me to ucet s omezenym opravnenim.nic nikde menit nemuzu a aji instalace treba icq me nejde chce to at kontaktuju administratora...firemni neni mam to od bratra pritelkyne... nevim proc to tak udelal ja si chci aspon router nakonfigurovat ani to tcp ip me tam nejde zadat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze je me to blby jen tak si to asi neudelal no.proto si to chci sam oddelat.a jeste se chci optat,jde ve wifi pripojeni jak tam jsou ty site mam tam od mlade jednu co maji doma ale mam spatnej signal.heslo je pod hvezdickama a ja by jsem ho potreboval rozlousknout.,..to by neslo??ale prvotne asi to heslo na admina

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kdyz to mas od nej tak nevim proc blby ;) ono ten omezenej ucet s tim si nemuzes pomalu ani utrit zadnici takze ac to bylo pro tve dobro tak je dost omezenej , nevim jestli ma treba tady michal lepsi napady jak toto vyresit bo ja nerad sveruju mocne nastroje lamani hesel do rukou smrtelniku nehlede na to ze to neni zas tak jednoduchy pro normalni lidi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle me ho nezjistis, jen resnes. Ale nezkoumal sem nehledal sem jestli to jde i zjistovat.

EDIT :

Windows Password recovery

http://www.loginrecovery.com

This site provides a tool to recover lost Windows XP passwords. It works for administrator and user accounts, it doesn't change the password just tells you the old one. It works with encrypted files (EFS) and password hashes. It even works if no passwords at all are known for the machine (as long as you have another computer with internet access to view this website with).

Author claims it also works with Windows NT and Windows Server 2003 and Windows Longhorn, but the BEST thing about it is the fact that it won't reset your passwords, but simply reveal them for you to remember and then use.

Give it a try. The author would like to receive feedback. There is a free service as well as a priority service that will retrieve your passwords within minutes. The fee for the priority service is very cheap, and is really just to cover server costs.

Note: You'll need a blank floppy to run the process.

Update: Author now offers the same tool as a CD image for those of you who do not have a floppy in their computer.

Usage, instructions and additional information can be found at

http://www.loginrecovery.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi kdysi jsem si sosnul jeden program skaja mi dnes poslal na nej link je to ophcrack-livecd-1.2.2 ten nabootoje pred tim na jine verzi to neslo najde to hesla je jich asi 5 nejakej net atd...... ale kdyz najedu do OS tak to nevezme ani jedno.ja uz fakt nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hosi diky za rady udelal jsem to uz profgramkem co me doporucil skaja tusom ophcrack nabootuju vali to na bazi linuxu vsechny hesla to rpozlouskalo.kdyby nekdo mel nekdy zajem stimto probleme uz mohu pomoci.zkousel jsem hashovat ten SAM ale nejak to neslo asi chyba v SW vypadavalo me to...dikec jeste jednou aa ted druha zaludna vecicka.jak mate wifi site a nastavujete tam ty hesla,potrebuji nejakej program nebo neco co je vycte...zkousel jsem jeden ze stahuj ale nejede v XP... me tedy nejel a pisou to tam i v diskuzi.nemate kluci neco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja zkousel vse ze stahuj atd.....nic neslo.od ariskkey az po z.... a nic proste.chtelo by to tu wifinu heknout jen nevim jestli bude mit overovani radiusu siti atd...kamos to dela toto takovy blbiny....proste pres lamace hesel hvezdicek to neslo.jedine pry to haknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

warheade??asi budes znat toto ze?? http://blip.tv/file/930698/ jinak to asi nepujde co??ma to WPA ano.jsem v situaci kdy mam na tu asit pristup mam to v notesu nstaveny na automaticky prihlaseni ale mam mizernej signal.chci do toho zapojit svuj accespoint a panelovku aby se to zlepsilo.co ty na to?nebo zkusim backtrack linux ale nevim nevim no radsi by jsem neco lehciho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, poridil jsem domu notebook - Lenovo R500 a jsou na nem predinstalovane Visty. Zatim jsem s Vistama nedelal tak na to cucim jak tele na novy vrata - ktery se mi ani moc nelibi. Kdyz jsem se pripojil do domaci site, tak vidim ostatni pocitace, muzu z nich tahata apod. ale v tech starych PC se najednou do site nemuzu dostat. Pise mi to o jakchsi pravech - bohuzel jsem si to nenapsal. Kdyz jsem novy NTB odpojil a sit na starych PC prejmenoval, fungovalo mi to mezi starmy pocitaci opet v pohode. Nenapada Vas rychle v cem muze byt problem?

Jinak bych rekl, ze Visty mne zatim nijak neoslovily a pokud jim rychle neprijdu na chut, pujdou pryc.

Co mne ale veskrze se*e je skryta particion disku - misto 160GB disku ma pak clovek nejakch 130 opet minus system, takze mi zbyva nejakych 100 GB.

Takze jestli mne to velmi rychle nejak zazracne nepresvedci, pujde to cele do kopru a pobezim na tom XPcka - na ktere mam nastesti u teto verzi Vist narok. Akorat zase budu muset postahovat a naistalovat vsechny ovladace apod. Ach jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem se tech vist bal, ale zvykl jsem si. Vypni si tam toho policajta, co ti kontroluje kazde klinuti, to me velice sralo.jinak jsem taky sitoval 2PC na XPeckach a Vistu. Napred pred switch, ale switch zacal blbnout. Myslel jsem, ze to delali Visty, ale pravdepodobne jsem pouzil nekrizeny kabel, tak to byla asi zavada. Ale poridil jsem router a funguje te vyborne, sdileni, vidim kazdy pocitac apod. V tech vistach si musis pohrat ze sdilenim a porad zkouset dokad to nepojede ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...