Přejít na obsah

Sada zámků z OI do OII


rolbař

Doporučené příspěvky

obávám se že nee :( spínačka bude mít jiné immo, kde čtecí kroužek je integrován přímo v zámku spínačky a nedá se vyměnit jednotlivě

díky, ale immo je součástí hlavy klíče, čtecí kroužek jen čte z klíče. mě jde jen o tvar zámku spínačky, jestli pasuje

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte, jestli pasuje spínačka a zámek dveří z OI do OII, zámek tuším, že ano, ale jak je to se spínačkou.

Samo, že immo nesedí, to vím, mě jde jen o zámky jako takové.

Zapalovani ma kolem plastu trosku jiny prumer, da se to upravit, jinak je vse stejne az na ovladace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no až tak stejné to není pravda,pozor na generaci imobilizérové tyčínky O2 má 4. generaci a O1 má 3 generaci immo takže to nenakoduješ

Nevim jak to znamej dal, ale koukal sem primo na jeho OII a upravil si pry jen tu spinacku a normalne jezdi, ukazoval i stahovani oken pres DO na 1KO ovladacich...jinak sady sem videl jek na OI tak na OII a krom rozmeru spinacky sem nevidel rozdil... jak obesel to imo nevim na to bych se muesel zeptat ale ma to na OII 2004 Ambiente

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyčinku imma stačí přehodit o tu nejde a o DO taky ne, mě to zajímá, páč sadu na OII jsem tady v bazaru zatím neviděl, tak jestli tam pasuje"rozměrově" z OI.

dokázal by někdo na OII sehnat za rozumný peníz?

Špatně koukáš,už to tady v bazaru nabízeli lidi. ale jinak mrkni na http://www.auto.asp2.cz/octavia-2-exterier.aspx

tam jsem kupoval já a ta cena není tak špatná,když jen za origo jeden klíček chtěli ve škodovce skoro 3500,- :(

Jinak ale bacha,nakódovat nové klíče s immo na O II se nechá jen ve Škoda servisu. dělají to už přez online databázi aut...

Jestli sháníš jen zámek a spínačku, tak mi zůstali po výměně s jedním klíčem.....

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyčinku imma stačí přehodit o tu nejde a o DO taky ne, mě to zajímá, páč sadu na OII jsem tady v bazaru zatím neviděl, tak jestli tam pasuje"rozměrově" z OI.

dokázal by někdo na OII sehnat za rozumný peníz?

Zkusim se zeptat, ovladace 3tlac 1KO bych mel a pred rokem sem mohl mit i sady na OII ale nikdo to nechtel..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...