Přejít na obsah

ozvucnice v bocnici?


Doporučené příspěvky

Zdravim lidi, premyslim ze se pustim do delani ozvucnice v bocnici pomoci lamina jak to delal tento machr http://www.autohifiklub.cz/forum/9/810482-...+do+bocnice/210. zajimalo by me jestli to nekdo z vas delal do okty? jestli jo tak prosim o info a rady. diky vsem

Čaues chlape, tak presne s timhle se crcám... :) Taky by mě zajímalo jestli to v tom bude hrát...

mám zatím vylitou tu formu, a chybí mi položit víc vrstev a dodělat přední stranu co je vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaues chlape, tak presne s timhle se crcám... :) Taky by mě zajímalo jestli to v tom bude hrát...

mám zatím vylitou tu formu, a chybí mi položit víc vrstev a dodělat přední stranu co je vidět.

cau chlape,tak doufam ze se pochlubis jak to dopadlo. popr.hod nejake foto jak sis s tim pohral. taky se dotoho vrhnu jen co bude trochu cas,tak sbiram rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyfot a pochval sa. Ma zaujima jak to rieis lebo kombajn tam ma take ´´dvierka ´´ Si to odrezal prec? alebo ich niak pouzijes??

tak tak, dvířka jsem utrh, abych dostal tech 20l pro subwoofer (udelal jsem i prolis jakoby do díry po dvířách)... o víkendu snad budu pokračovat, tak budu fotit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...