Přejít na obsah

Sťažnosť mojej milovanej manželky


XXX TOMCAT XXX

Doporučené příspěvky

TOMCATE čoveče jako bych slyšel moji přitulku, taky strašně "zbožňuje" tuhle jak ona tomu říká "zelenou stránku" :palec2:

Je ale hodná a toleruje mi to kol5 tak si s toho nic nedělej, všichni jsme na tom tak nějak podobně -_-

Mariosi, nevím proč, ale u našich drahých poloviček se našemu fóru zalíbilo pojmenování "zelené stránky". Jinak jak říkáš - jsme na tom všichni zřejmě stejně ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj,net je vůbec závislost.....jednou jsem půjčil velkej PC synovi protože jeho mu kleknul a zrovna když s ním moje ex-polovička zabouchla dveře tak mi kleknul můj laptop....no to bylo peklo a nuda nebetyčná,měl jsem absťák jak hov.do....naštěstí technik od Dellu přijel hned druhý den tak to nebylo zas až tak hrozný,ale stačilo to.

Naštěstí moje současná přítulkyně dělá office-managerku u jedné velké firmy a denně přijímá kolem 70.emailů tak do PC čučí taky pořád i doma,tak v tomhle mám v celku pohodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ženský, něco vám poradim. pokud nejste nějaký almary (bez urážky), tak si na sebe oblečte pěkný kalhotky (co nejmenší), podprsenku vynechte a ono to zabere. mohlo by to fungovat i bez těch kalhotek :)

obávám se, že přítulka/manželka je už označené jako přečtené lol

by se na ni muselo objevit nějaké nové téma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...