Přejít na obsah

tak.. me zas zajimaji penize:)


abado

Doporučené příspěvky

:palec2::D
To jsem netušil ale cooo,kdo říká že si ho nikdy nehonil,tak si to děla dodnes lol

Pánové k tématu, nebo to tady locknu a smažu, OT je dost všude, tak není potřeba tady. (Kdyžtak můžete použít sz na tak soukromé věci, osttaní Vám jistě budou vděční, ne každého vaše ruce totiž zajímají :p)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové k tématu, nebo to tady locknu a smažu, OT je dost všude, tak není potřeba tady. (Kdyžtak můžete použít sz na tak soukromé věci, osttaní Vám jistě budou vděční, ne každého vaše ruce totiž zajímají :p)

Tedy nezlob se na mně, ale co ty se do toho porád někde sereš? Ať si tady každej píše co chce, přece jsme svobodomyslní lidé ne? Fakt tohle nepochopím, porád nějací nadlidé, kteří něčím vyhrožují :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha :doh

Ty ses zase dnes vyspal do růžova, což? Když si každý bude všude psát co ho zrovna v jeho svobodomyslnosti napadne, tak to tady můžem brzo zavřít, a myslím, že to moc dobře víš.

pravdu díš, komančové to ošetřovali taky tak dobře... Nezlob se, ale opravdu se asi hodně nudíš, a pak tady prudíš. A to nezdravě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha :doh

Ty ses zase dnes vyspal do růžova, což? Když si každý bude všude psát co ho zrovna v jeho svobodomyslnosti napadne, tak to tady můžem brzo zavřít, a myslím, že to moc dobře víš.

Co se mne týká, tak většinou růžová a jinak proč by se to zavíralo, ten server těch pár řádků nesnese? :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha :doh

Ty ses zase dnes vyspal do růžova, což? Když si každý bude všude psát co ho zrovna v jeho svobodomyslnosti napadne, tak to tady můžem brzo zavřít, a myslím, že to moc dobře víš.

pravdu díš, komančové to ošetřovali taky tak dobře... Nezlob se, ale opravdu se asi hodně nudíš, a pak tady prudíš. A to nezdravě.

zacina mi vadit pruda v hospode.

v letce si mazej co chces, v technickych tematech to co tam nepatri, ale hospoda je tu od OT, pokud si to treba jako krysa v tematu z ulice nepreje, i kdyz se tomu zabranit neda jako ke komentari..

chapu ze chces byt moderator za kterym je neco videt, ale proboha to neprehanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Romariooo : spatne jsi to pochopil, spadam do kategorie 23-35, asi jsem to blbe napsal, ze spadam do kategorie o neco min, mel jsem napsat o kategorii niz,jen me udivilo ze jsem si myslel ze je to tu samej bohac podle toho jak me peskovali v topicu o politice, a ze chcu volit jako obycejny clovek cssd,

kurna musim s tim neco delat, spousta lidi nechape me vyjadrovani :D

(do te kategorie vyse pasuju jen dohomady se zenou :specool: )

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...