Přejít na obsah

Hvízdání


atila

Doporučené příspěvky

Mám takový problém.Mám Octavii II 2.0 TDI r.v.2004 naj.129000 km.Během jízdy v malých otáčkách

mi něco hvízdá zezadu jako od výfuku,vždy když přidám tak to má vzestupný ton a když uberu,tak

to zase jde dolů.Jako turbo,ale jde to fakt zezadu.Já vím že turbo hvízdá třeba za studena,ale to jde ze

předu.Tohle hvízdá i se zahřátým motorem a jde to zezadu a jen v malých otáčkách.

Je to dost nepříjemný,musím si pouštět rádio nahlas.Prosím poradte.Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový problém.Mám Octavii II 2.0 TDI r.v.2004 naj.129000 km.Během jízdy v malých otáčkách

mi něco hvízdá zezadu jako od výfuku,vždy když přidám tak to má vzestupný ton a když uberu,tak

to zase jde dolů.Jako turbo,ale jde to fakt zezadu.Já vím že turbo hvízdá třeba za studena,ale to jde ze

předu.Tohle hvízdá i se zahřátým motorem a jde to zezadu a jen v malých otáčkách.

Je to dost nepříjemný,musím si pouštět rádio nahlas.Prosím poradte.Díky.

to ti začalo teď někdy?..preferoval bych jednodušší variantu: zkontroluj si těsnění..je možné,žes něco přivřel a zůstala díra v těsnění,či tak... ;)

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...