Přejít na obsah

6.sraz SKODAHOME.cz


vittorio

Doporučené příspěvky

Ty si taky pták, ptám se Bobika, kde si, že tebe ještě neznám, on že prej někde lítáš a pak sme teda seděli vedle sebe v "hospě", tak si měl přijít říct čau aspoň, když si věděl, kde sme koho nechali :D;)

sem nemohl vědět, že tam seš taky :kuk: znám jen Bobika, amogha, olina, klácu, mácu.. kde by mě napadlo, že tam seš s nima u stolu :feve: jen sem si pak právě všiml, že máca tam sedí sám.. tak v Doksech!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem nemohl vědět, že tam seš taky :kuk: znám jen Bobika, amogha, olina, klácu, mácu.. kde by mě napadlo, že tam seš s nima u stolu :feve: jen sem si pak právě všiml, že máca tam sedí sám.. tak v Doksech!

ja ale live neznam tebe! :-))) jeno mtvoje auto :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte náhodou nědko, jaký bylo pořadý v TOP7 u Fabií a Octavií? Měl jsem pořádnej hlad, tak jsem se jel najíst a už jsem se nevrátil :(

no ve fabiích ti to řeknu naprosto přesně když jsem to top 7 skoro vytvořil :-)

oranžová, šmoula, olin, fila, šedej sedan, bobik, maca, a tesne to ulitlo johanikovi

doufam ze nikdo nema zasadnich namitek, myslim si ze to je spravedlive rozhodnuty :-)

kokty asi nedam do kupy

vitto, garny, martin RS, já, frenky a dál nevim, kokty hodnotil lewis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ve fabiích ti to řeknu naprosto přesně když jsem to top 7 skoro vytvořil :-)

oranžová, šmoula, olin, fila, šedej sedan, bobik, maca, a tesne to ulitlo johanikovi

kokty asi nedam do kupy

vitto, garny, martin RS, já, frenky a dál nevim, kokty hodnotil lewis

Tusim,ze sedmicku v Octach mel Baurak.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem nemohl vědět, že tam seš taky :kuk: znám jen Bobika, amogha, olina, klácu, mácu.. kde by mě napadlo, že tam seš s nima u stolu :feve: jen sem si pak právě všiml, že máca tam sedí sám.. tak v Doksech!

v poho ;), já seděl mezi mácou a jakrem :)

Doksy ee, ty nejedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jo, tebou jsem si jistej :-) uz jsem to psal više ale kdo je sedmej? :-)))))

Já to určo nejsem,nehlásil jsem se.

Jel jsem někam takhle poprvé a jel jsem se prohodit nějaký to slovo a prohlídnout live Vaše mazly.

líbilo se mi tam a příště určitě nevynechám. :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...