Přejít na obsah

Parkovacie preliaceniny


asu111

Doporučené příspěvky

No chcel by som sa svami podelit so skusenostami a nadsenostou. Po dlhom patrani a otravovani som sa dostal k manikovi ,na ktoreho vam zial cislo nemozem dat,aj tak robi povatsine vo francuzsku. Vadili mi na aute preliaciny co my porobily po aute neohladuplny spoluparkujuci.Preto mam aj strach ked manzelka chce aby som s nou isiel dakde do hypermarketu. Ked na to auto zasvietilo s nejakeho uhla ,tak na kazdych dverach nieco a aj na jednych tri.Nasiel som manika co to za hodinu vsetko povitahoval. Iba chcem povedat ak mate nieco a stve vas to ako mna posurfujte a spravia Vam to.Ja ani neviem kede to bolo

tie miesta skratka nenajdete. Len dufam ,ze daky dobrak mi neurobi nove :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chcel by som sa svami podelit so skusenostami a nadsenostou. Po dlhom patrani a otravovani som sa dostal k manikovi ,na ktoreho vam zial cislo nemozem dat,aj tak robi povatsine vo francuzsku. Vadili mi na aute preliaciny co my porobily po aute neohladuplny spoluparkujuci.Preto mam aj strach ked manzelka chce aby som s nou isiel dakde do hypermarketu. Ked na to auto zasvietilo s nejakeho uhla ,tak na kazdych dverach nieco a aj na jednych tri.Nasiel som manika co to za hodinu vsetko povitahoval. Iba chcem povedat ak mate nieco a stve vas to ako mna posurfujte a spravia Vam to.Ja ani neviem kede to bolo

tie miesta skratka nenajdete. Len dufam ,ze daky dobrak mi neurobi nove :aggressive:

No celkom som nepochopil ucel tvojho prispevku. Oznamil si nam, ze si mal preliaciny na aute a dal si si to opravit. lol

- Nepovies kto a kde ti to robil.

- Nepovies kolko to stalo

- Nepovies akym systemom to robil ci to bolo tepelnym sokom alebo to iba z vnutra vytlacil.

- "...chcel by som sa svami podelit so skusenostami..." kde su tie skusenosti?

Skratka si nas poinformoval, ze ked mame nieco na aute zle, tak si to mame dat opravit. A kde??? no ved posurfujte a najdete a keby sme to nechapali, tak si to tu pre istotu dal duplicitne 2x. :blbec:

:spam::076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chcel by som sa svami podelit so skusenostami a nadsenostou. Po dlhom patrani a otravovani som sa dostal k manikovi ,na ktoreho vam zial cislo nemozem dat,aj tak robi povatsine vo francuzsku. Vadili mi na aute preliaciny co my porobily po aute neohladuplny spoluparkujuci.Preto mam aj strach ked manzelka chce aby som s nou isiel dakde do hypermarketu. Ked na to auto zasvietilo s nejakeho uhla ,tak na kazdych dverach nieco a aj na jednych tri.Nasiel som manika co to za hodinu vsetko povitahoval. Iba chcem povedat ak mate nieco a stve vas to ako mna posurfujte a spravia Vam to.Ja ani neviem kede to bolo

tie miesta skratka nenajdete. Len dufam ,ze daky dobrak mi neurobi nove :aggressive:

Tak naco to sem pises !!!!!!!!!!!!!!!! ked nemozes dat cislo na toho manika!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :spam: :spam: :spam::rtfm::ble :ble :ble

Editováno: , autor: PROCHY603
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vytahovali to za studena. Bud z vonka lepidlom ,alebo z vnutra takymi pakamy.Nic sa nemuselo rozoberat. Naco mate internet,ked si neviete najst

firmy a ludi ktory to robia? Ps: Tie niektore vase temy tiez za moc nestoja. Polovicka ludi tu iba mudruje a o aute nic nevedia.Mozno v krcme pri pive sa dozvie clovek viac ,jak od vas tu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No chcel by som sa svami podelit so skusenostami a nadsenostou. Po dlhom patrani a otravovani som sa dostal k manikovi ,na ktoreho vam zial cislo nemozem dat,aj tak robi povatsine vo francuzsku. Vadili mi na aute preliaciny co my porobily po aute neohladuplny spoluparkujuci.Preto mam aj strach ked manzelka chce aby som s nou isiel dakde do hypermarketu. Ked na to auto zasvietilo s nejakeho uhla ,tak na kazdych dverach nieco a aj na jednych tri.Nasiel som manika co to za hodinu vsetko povitahoval. Iba chcem povedat ak mate nieco a stve vas to ako mna posurfujte a spravia Vam to.Ja ani neviem kede to bolo

tie miesta skratka nenajdete. Len dufam ,ze daky dobrak mi neurobi nove :aggressive:

Sakra tolik zkusenosti sem dlouho nepobral :)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...