Přejít na obsah

Pěkný hotel na Litvínovsku


TomasB

Doporučené příspěvky

Nějak se mi nedaří najít pěknej hotel v okolí Litvínova, jedinej pěknej http://www.hotelloucky.cz/cs/hotel/prohlid...koju-a-cen.html co mi doporučila kolegyně je bohužel na mnou požadované ubytování od úterý do čtvrtka plnej až po půdu. Co tak už snad 3 hodiny brousím po netu, tak nic pěknýho nemůžu najít.

Jestli někdo něco doporučíte, budu rád. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak se mi nedaří najít pěknej hotel v okolí Litvínova, jedinej pěknej http://www.hotelloucky.cz/cs/hotel/prohlid...koju-a-cen.html co mi doporučila kolegyně je bohužel na mnou požadované ubytování od úterý do čtvrtka plnej až po půdu. Co tak už snad 3 hodiny brousím po netu, tak nic pěknýho nemůžu najít.

Jestli někdo něco doporučíte, budu rád. Díky.

Tak přemýšlím a abych se přiznal tak jsem nevěděl ani o tomhle. A co Cascade v Mostě??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky, to už je docela daleko, musel bych dřív vstávat. Nic se nedá dělat, risknul jsem to a zamluvil Casanovu, je to v nějaké prdeli u Litvínova, tak to budu mít na jednání asi 10km. Je to sice za podezřele malej peníz, ale podle fotek to vypadá celkem dobře, jen koupelnu tam nafocenou neměli, tak jsem zvědav. Koupelna, záchod a dostupnost netu je pro mně to nejdůležitější :) Net většinou chytnu po Ufonovi, a když ne, tak musí být na hotelu.

http://www.hotelcasanova.eu/fotogalerie2.a...cartella=Pokoje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ku.va, to jsem si zas dal. To je teda pěkná hrůza. Hned jsem druhou noc stornoval a znova hledal. Ve čtvrtek začínám později, tak dlabu na vzdálenost a našel jsem si hotel Royal v Chomutově. Sice to budu mít 50km, ale začínám až v 9:30 tak to neva.

Je to tady pěkná díra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska o poznání lépe V Chomutově v Royalu. Ten pajzl ze včerejška byl fakt eklovní. A ráno jsem šel na snídani a ono hovno. Prej nepřišla kuchařka do práce... Tak jsem je poslal do prdele s celým jejich pajzlem a pěkně křápnul dveřmi, protože jsem docela pospíchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, Tome, nejsi ty tak trosku nevyrovnany clovek? :) A nemas vredy? Furt se rozcilujes... To nedelas dobre Jaromire, ty sirky se ti vymstej :D

a tebe by nenasralo mít zaplacenou snídani a řekne ti pipina, že nepřišla kuchařka do práce, tak žádná není?

Tak mně napadá, že by nebylo špatný téma s doporučeními na hotely, to by se mi docela šiklo. Bookuju většinou den 2,3 předem a to je docela problém, protože ty dobrý hotely bejvaj často plný a to hledání a vybírání mně sere. Pak to občas nevyjde a chytnu nějakej hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně napadá, že by nebylo špatný téma s doporučeními na hotely, to by se mi docela šiklo.

Tak mě zase napadá udělat podsekci Lampárny, co by se jmenovala "Starosti a radosti TomaseB" :p;)

Hotely a reference na ně asi líp najdeš na jiných fórech, než tady, kde se primárně řeší úplně jiný téma, ne? Tím tě nechci nějak omezovat, jen mě udivujou způsoby tvýho uvažování ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...