Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

No já mám zkušenost z nedělního rána v Rakovníku...pěkně si na mě počíhali...jsem byl hrát na diskošce hrát a když jsem jel ráno po 4. domu, tak jedno auto pěkně předemnou a druhé zamnou...tak mě pěkně čapli..chtěli doklady(včetně jejich oblíébené zelené karty) a dýchat,tak to bylo v pohodě kdybych si nedal 2 tequily na oslavu svátku na začátku večera,ale naštěstí to vyprchalo...mi padl kámen ze srdce :) Se divím že mi nic neřekli na to že mi nesvítí levé zadní světlo a jedna sufitka na SPZ(někde mi blbne elektrika)...raději jsem to hned jak jsem zastavil všechno zhasnul :)

Ale chlápek byl v pohodě...jen mi řekl že bych si měl nechat udělat nový řidičák,že mě tam skoro není poznat...no jo každý stárneme...

Prostě záleží kus od kusu..někdy jsou fakt v pohodě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové, momentální zážitek (stalo se před 20 min.)s titulkem: Jak jsme měl kliku jako prase

právě jsem byl pro přítele v práci a když se vracíme, tak u Kohinoru vedle městského úřadu Prahy 10, směrem ke Slavii (pražáci vědí kde) jedu v pravém pruhu a předjíždí mne červený Tranzit, jel jsem těsně okolo 60km/h (na budíkách necelých 65) a najednou záblesk, kouknu do zrcátka a za Avií v odstavném pruhu bílá Fabia v barvách PČR, tak jsem hodil blinkr do prava, protože už jsem ve předu viděl červenou Octavii, začal vystupovat policajt a já říkám, že je mi jasný co se stalo, že jsem jel cca 60. On na to, že to mají nastaveno na 65. A já: no tak to byl ten červený Tranzit. On: zvedl vysílačku, zeptal se a frajer z té Fabie mu říká, já vidím celou Octavii a roh tranzitu, ale počkej, ta Octavia má nečitelnou RZ. On šel za moje auto a říká do vysláčky moji RZ a že j čistá. Ten z té Fabie, tak ho pusť, nedokážeme mu to a je fakt, že ho ten Tranzit předjížděl, tak je možné, že to vzalo rychlost toho Tranzitu. A tak se vlastně nic nestalo. Bez újmy a doma. No ale tohle budu zjišťovat, já jsem si jistý, že jsem jel max. 61, více určitě ne. Tak uvidíme

:kol-85: Hajzlové !!! V pátek 23. si jedu a civilní modrá Fabie PČR jede na snížené 70 takových 135km bez májáku, asi cca o pět hodin později se vracím zpět a tá samá Fabia měří padesátku - a úspěšně.... - opravdu úsměvné...

No jo, ale to ještě není vše - ten den ještě v další obci jsem natočil označené auto opět PČR jak jedou v obci těsně pod 80 !!! - v padesátce najel borec do obce, a jel plyn jel plyn.... - Už mě to doslova s-r-e !! Ty hlášky vysoce postavených lidí od policie - nejde nám o to nachytat řidiče.... - každej to jistě zná.... blablabla :kol-29:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně dneska potěšili :palec2: Jedu tak po Zlíně po T.Bati vedle tmavě zeleného transporteru PČR a najednou šup, starý Toledo mi z vedlejší vjelo pod kola. Z vedlejší to střihnul do levýho pruhu. Musel jsem dost brzdit. No a hoši to viděli a hned po něm šli. To jsou ty věci, který je třeba trestat, ne pičoviny. Dávám za jedna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono já toho blbce uviděl až na poslední chvíli, protože jsem ho nemohl vidět přes toho Transportera policajtů. najednou se vynořil zpoza toho Transporteru.

Jinak jak jsem jel z Vizovic na Přerov, tak v nějaké prdeli jménem Martinov nebo Mrtinice nebo jak se to jmenovalo kousek před Holešovem na mně bliknul jeden stacionár. Ukazoval 54km/h a blik. No jednak by mně zajímalo, nakolik to mají naštelované, že to bere 54 a durhak si s tím stejně můžou vytřít prdel bez označení cedulí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to me se stala taky fajna ,,kuriozitka" . Mel jsem asi den blbec. No jdu si po chodniku a dojdu k prechodu, cekam na zelenou. Bylo to na docela dost frekventovane krizovatce a na ten prechod kde jsem vstupoval, odbocuji auta z vedlejsi ulice a je to tam docela dost neprehledne a tak tam auta u semaforu upozornuje ten blikajici panacek, ze za rohem prechazi chodci a jelikoz jsem to tam znam, tak vstupuju na prechod opatrne. No a tak jsem tam teda opatrne vstoupil(mel jsem zelenou) a divam se doleva jestli neco nejede a policejni auto, bez majacku, statni policie a ne ze by mi dali prednost tak jak meli. Tak na nej zarvu par slovicek a jeho spolujezdec, takovy mlady fracek, ktery zneuziva sveho postaveni, MI UKAZAL FAKACE lol . Tak to jsem se nestacil ani divit. jsem byl z toho trosku v soku no a dodnes me sere, ze jsem si nestihl zapamatovat znacku. ZMRDI jedni, tohle uz prekracuje meze. Kdybych nedaval pozor, tak me klidne mohli srazit a oni se jeste divi a ukazou mi fakace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romariooo: No je to tak, dodnes me to sere, ze jsem za tema s prominutim kurvama nebezel a nezapamatoval si SPZ. Svedky jsem tam mel, byla se mnou mamka. A bratr je pravnik, tak rikal, ze by jim fajne zatopil, ze to hranici se zneuzivanim pravomoci verejneho cinitele. Ale ja jsem z toho byl doslovne v soku, jak se tohle muze stat. No co nadelam. V dnesni dobe se uz nedivim nicemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si vůbec nemužou dovolit a myslim si že by to bylo na padáka a nebo v lepším připadě na dudku.V Německu se prej "topolanková jednička" trestá a nebo pokutuje tučnou pokutou.Nevím zda to je pravda ale každopádně to je smutny.Neni divu že k těm blbcům nikdo nechce a museji dělat náborové kampaně za naše peníze :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jak je to s dokazováním takových gest??to by mě přece museli vyfotit a to by se třeba dalo ukecat, že jsem ukazoval, jaký jsou jedničky :D:t . pokud je to jenom, že mě vidí, já mu řeknu, že jsem nic neukázal, mám v autě spolujezdce, který to potvrdí, tak je to tvrzení proti tvrzení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v DE má policista vždy pravdu, neexistuje tvrzení proti jeho tvrzení, tam jsou s disciplínou trošku jinde, ale pokud nevěříš, tak jeď třeba do Mnichova tam si to před Mnichovem na té 80-tce frč 93 a až tě zastaví, tak se zkus hájit nebo tvrdit něco jinýho nebo nedej někde ve městě blinkr a udivíš co se bude dít ;) Oni ti to již vysvětlí ve zrychleném řízení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci! ale zjistil jsem jednu super zprávu! Ty novy Passaty co jezdi ted po dálnicich tak maji v sobě zabudovaný radar který měří rychlá auta a včera když jsem jel po břeclavsky dálnici tak mi toto odhalil můj Valentine One.V podstatě mi to zachránilo peněženku a body.Je fakt že když mě předjižděli tak se ten přistroj mohl posrat jak hlasitě řval ale antiradary nejsou zakázany na rozdil od rušiček takže jsem byl v podstatě klidnej. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...