Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Neřekl bych, že situace je horší než obvykle, to jsi asi jen měl smůlu.

Mě spíš včera dostalo Na vlastní oči a zvířecí záchranka s modrým majákem :doh

Fajn, našeho psa mám rád, králíky a slepice taky, ale aby někdo lítal pod modrým majákem kvůli kočičce mi fakt přijde ujetý...když vidí člověk za sebou majáky, udělá téměř cokoliv, aby projely a on je to pak třeba Pet medic :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mám,já jsem to vymyslel a zřídil před 12 lety,máš s tím nějaký problém ?? ;)

S Pet medicem nemám díky bohu nic společného,krom toho,že na mě parazitují !!!!!!

.....údajně nějaký blb SDH,který je zaštituje a oni toho dnes a denně zneužívají !!!!!

Přijde mi to jako naprostá pitomost - v Africe 3/4 lidí nemají žádnou zdravotní péči a my máme záchranku pro kočičky :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjímečně se pleteš Palo, armáda modré majáky nemá. Má je ministryně a možná někteří další vrcholní představitelé managementu, stejně jako na jiných ministerstvech a Vojenská policie postavená na roveň policie republikové. A samozřejmě vojenské sanitky, ne psí a kočičí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepochopitelné - prsata, telata a kuřata vraždíme naprosto nehumálním způsobem, ale pro kočičky a pejsky pojedeme s modrým majákem :doh

ptotoze ty prvni stejne sezereme a ty druhy skoncej jedine v cinskym bistru v horism pripade, v tom lepsi m na psim a kocicim hrbitove :)

je to tak postaveny- domaci zvire versus to co se chova pro zranice :)

edit: jinak si myslim ze v nekterych pripadech je to i potrebny, rozhodne bych to nerusil :) i kdyz samozrejme nekteri to ho psa nevezmou k veterinarovi nikdy a pak uz jim v tech vetsich problemech muze pomoct jen psi zachranka...viz moje posledni zkusenost s pani ktera myla pudly v Savu, nebo ti kteri nechali fenku nakryt po tezke operaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyjímečně se pleteš Palo, armáda modré majáky nemá. Má je ministryně a možná někteří další vrcholní představitelé managementu, stejně jako na jiných ministerstvech a Vojenská policie postavená na roveň policie republikové. A samozřejmě vojenské sanitky, ne psí a kočičí.

aha Vojenská policie není od armády, to jsem nevěděl,, tak že ten bordel co tam byl, když jsem byl já na vojně, je ještě větší??? Pak zrušit, zrušit, zrušit a makat v kamenolomu a né jen chlastat a nic nedělat

no jo kurva, ale já dnes potkal na vojenských číslech Superba a ten měl RZ jako ostatní vojáci, tak co to je za bordel???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes měla Policie ČR na silnici Bělotín - Český Těšín v okolí Nového Jičína žně.

Vrtulník létal pořád dokola a monitoroval předjíždějící auta nad 2,2m v místě s lanovými svodidly.

Od 8h rána až skoro do 17h a brali to hlídky v Libhošti u pumpy Paramo (směr Těšín) a v NJ u pumpy Lukoil (směr Bělotín).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...