Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Romane: PČR objednávala různý výbavy (nebo spíš nevýbavy :D) tahle bílá mrcha má pouze přední okýnka a zrcátka v el. jináč "sociál" edice - bez klimi, ESP a tuším 6begů.....stříbrný už jsou na tom lépe: 1.6ky maj manuál klimu, 8begů, ESP, zrcátka apřední okýnka el....1.8T je tuším ambiente (vnitřní lišty ve stříbrný) páč tuhle motorizaci škodovka v nižší výbavě snad ani nedělá :)

Ondra 13: nemáš za co, koukám že OII Combi ve starých barvách dělali v nižší výbavě, všeci co jsem viděl jsou ala ty fota - kliky zrcadla bez barvy a bez bočních lišt :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci také jsem měl problém s MP... jsem jim tam napísal pěkné vyjádření..... :)

Pro___ad_m_stsk____sti.doc

Uprimne, presne kvuli takovym jako jsi ty by meli uz konecne "osobu blizkou" zrusit. Kdyz uz stojis (ty nebo kolega) na miste, kde stat nemas, tak si pokutu zaslouzis...

To same s rychlosti a vsim okolo. Bud nechci platit pokuty a jezdim podle predpisu, nebo chci predpisy porusovat, ale pak musim byt pripraveny nest nasledky.

Editováno: , autor: P.T.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo: Mne neslo konkretne o to, ze spachal prestupek. Spis to, ze automaticky puzil "vymluvu" na osobu blizkou. To je vec, ktera mi fakt, fakt vadi.

Ad prestupek - Zase pokud stal nekde kde nemel, tak to asi prestupek byl, ne? Sam pise, ze sel preparkovat auto, nejspis protoze stali blbe. Navic pokud by to prestupek nebyl, tak proc se brani stylem "ja to nebyl, byla to osoba blizka, a policiste mi nedali podepsat papir" a nerozporuje primo ten prestupek? Predpokladam ze MP meli fotky, na jejichz zaklade pak bylo zahajeno rizeni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, taky pohled...

Tobe vadi "podezreni ze spachani prestupku", mne vadi "osoba blizka"... Kazdy se tu bavime trochu o necem jinem..

No a MP sice neni statni policie, ale ne vsichni/vsude jsou jen po vydelcich. Kdyz pokutuji za spatne parkovani, za vysokou rychlost, je to jen o vydelcich? Nebo o potrestani tech, kteri porusuji zakon? Kdyz by ten samy prestupek pokutovala PCR, je to v poradku, ale kdyz ho pokutuje MP, je to spatne?

Nechme toho... Ja zastavam nazor, ze zakony/predpisy se maji dodrzovat, a pokud je nedodrzuju, tak musim pocitat s nasledky. To, ze jsou nekdy predpisy nesmyslne, nevyresim tim, ze je budu porusovat a pak se vymlouvat na osobu blizkou..

Tot vse k tomuto tematu.. Asi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi na situaci, treba jsme parkli v jedny ulici s tim ze tam byl zakaz ale nebyl videt bo tam bylo vsude hafo nakladaku co vykladali .... to mam obehnout cely namesti jestli nahodou nekde za vratama jeden z tech dopravcu nema znacku ? tam byla osoba blizka jasna a navic to byla pravda takze jsem cisty jak Standuv kristal lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.T. jo tak ty si hranatá čepice, aháááá, odtud vítr fouká :D Tak už i mezi námi.

To si nemyslel vážně s tím, že řeknu že tam stály nákladní auta, že ne? Už vidím, jak mi to někdo věří, i když to je pravda. Pokud ty auta tam nebudou, tak mně pošleš do prdele a nasolíš pokutu. To je stejné jako teď na letišti: začali tam prudit měšťáci na Terminálu 2 odlety, je to na hoře na mostě. Je tam cca 5 míst pro invalidy a jedno větší místo Vyhrazeno pro BUS (zajímavé je, že před nájezdem na most je zákaz vjezdu BUSů) a potom je tam vyhrazené místo pro záchrané složky, BUSy a záchranné složky mají ještě ta místa žlutě vyšrafována. Nicméně, když tam vjedeš a chceš normálně, upozorňuji normálně lidi,klienty,zákazníky vysadit u vchodu do Terminálu, tak musíš zastavit buď na invalidech,BUSech nebo záachraně. No a hnede jsou tam akční hranaté čepise s foťákem, a blejsk a pane řidiči bla bla bla. Přitom každý z těch řidičů zastaví, vypakuje lidi, max. si nechá zaplatit a jede pryč, nikomu nikde nevadí, nezavazí a stejně se buzeruje. Prostě měšťáci. Mám je nafocené v mobilu. Já vjíždím na parkoviště kde si beru lístek, je to placené parkoviště společnosti Letiště Praha a.s., zajímalo by mne, jestli na to měšťáci mají právo na parkovišti právnické osoby tohle dělat?

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Palo, trosku vedle, Jar Da ma pravdu :D Pracuju rozhodne bez cepice ;)

Ad nakladaky - mel jsem pocit ze cela situace byla s MP na miste, osobni setkani. Ve spravnim rizeni by se to dokazovalo tezko, to je pravda. Nicmene faktem je, zes bys parkoval na miste, kde se to nesmi, tudiz bohuzel by byli v pravu. Uznavam ale ze je to neprijemna situace. To same se snadno muze stat treba kdyz predjizdis autobus a onn ti zrovna zakryje treba sedmdesatku a tebe pak zmeri. Nevim, asi by mne to sr..o, ale pokutu bych zaplatil, predpisy jsem proste porusil.

Ad T2 - netvrdim ze vsichni MP jsou bezchybni, to ne. Ale zas nemuzes tvrdit ze vsichni jsou hajz.i, ze vybiraj jen tam, kde je to nesmyslne, ale kde hodne vyberou a tak. Zalezi na tom, na koho narazis. A konkretne to kratkodobe parkoviste na odletech T2 je hodne deb..ne vyresene, normalnich parkovacich mist je tam minimum.. Tam je bohuzel ten druhy pripad, vybiraji tam za nesmysl.. A souhlasim ze na to asi nemaji pravo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, taky pohled...

Tobe vadi "podezreni ze spachani prestupku", mne vadi "osoba blizka"... Kazdy se tu bavime trochu o necem jinem..

No a MP sice neni statni policie, ale ne vsichni/vsude jsou jen po vydelcich. Kdyz pokutuji za spatne parkovani, za vysokou rychlost, je to jen o vydelcich? Nebo o potrestani tech, kteri porusuji zakon? Kdyz by ten samy prestupek pokutovala PCR, je to v poradku, ale kdyz ho pokutuje MP, je to spatne?

Nechme toho... Ja zastavam nazor, ze zakony/predpisy se maji dodrzovat, a pokud je nedodrzuju, tak musim pocitat s nasledky. To, ze jsou nekdy predpisy nesmyslne, nevyresim tim, ze je budu porusovat a pak se vymlouvat na osobu blizkou..

Tot vse k tomuto tematu.. Asi ;)

Bohužel P.T má pravdu a nezbývá nic jiného než s tim souhlasit-podle mě to je rozumný názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...