Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

ad nakladaky , po kousku cesty dom se zacal za steracem vlnit nejaky hadr ktery se ukazal byt blockem MP pomerne rozmocenym takze nasledoval jen telefonat s tim ze tam byly nakladaky a navrat zpet v planu neni at si to poslou k nam ;) a opet poukazuji ze byla osoba blizka vyuzita po pravu ;)

Editováno: , autor: warhead
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, taky pohled...

Tobe vadi "podezreni ze spachani prestupku", mne vadi "osoba blizka"... Kazdy se tu bavime trochu o necem jinem..

No a MP sice neni statni policie, ale ne vsichni/vsude jsou jen po vydelcich. Kdyz pokutuji za spatne parkovani, za vysokou rychlost, je to jen o vydelcich? Nebo o potrestani tech, kteri porusuji zakon? Kdyz by ten samy prestupek pokutovala PCR, je to v poradku, ale kdyz ho pokutuje MP, je to spatne?

Nechme toho... Ja zastavam nazor, ze zakony/predpisy se maji dodrzovat, a pokud je nedodrzuju, tak musim pocitat s nasledky. To, ze jsou nekdy predpisy nesmyslne, nevyresim tim, ze je budu porusovat a pak se vymlouvat na osobu blizkou..

Tot vse k tomuto tematu.. Asi ;)

Proč jsem usoudil, že jsi hranatá čepice???? Tak si přečti co jsi napsal ve 3 odstavci 2 věta, cituji:" Kdyz pokutuji za spatne parkovani, za vysokou rychlost "

No a potom mi napíšeš, že jsem celkem vedle? V té větě píšeš, když pokutuji. Z toho jsem usoudil v návaznosti na ostatní slova, že jsi měšťák. OK?

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč jsem usoudil, že jsi hranatá čepice???? Tak si přečti co jsi napsal ve 3 odstavci 2 věta, cituji:" Kdyz pokutuji za spatne parkovani, za vysokou rychlost "

No a potom mi napíšeš, že jsem celkem vedle? V té větě píšeš, když pokutuji. Z toho jsem usoudil v návaznosti na ostatní slova, že jsi měšťák. OK?

jelikoz pise bez diakritiky je jasne, ze tam ma byt - pokutují ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A i kdyby byl, tak co?! Už třetí den se to tu kolem toho motá :doh

I ty měšťáci dělaj "jen" svojí práci a ne všechno co udělají je špatné. Je mi jasné, že určité skupině lidí by vyhovovalo, kdyby žádná MP nebyla a vše řešila PČR, prt. těch nikdy nebude dost a spousta těch "běžných" nešvarů typu parkování kde se zrovna hodí, nějaký ten kilometr až desetikilometr navíc oproti povolené rychlosti, atd. by zůstala nepostižená. Vždyť je přece jedno kdo to špatné parkování řeší, nebo je v tom nějaký zásadní rozdíl jestli hranatá nebo kulatá čepice???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zastavil jsem v Praze v centru na modre zone, stal vylezl jsem z auta a sel jsem do restaurace za znamejma, mezi tim uz me psal u auta pokutu tak jsem se vratil a rikal jsem mu, ze jsem ted prijel a ze jedu pryc, rek ze ho to nezajima, ze je tam uz deset minut a to auto tam celou dobu stoji coz byla lez. Na to me rekl, ze ma stejne nejmensi bloky 500,- a ze to semnou na miste resit nebude. To, ze jsem mel ty kluky jako svedky me napadlo az kdyz odesel. Byl to arogantni blbecek, kterej si ani nesundal brejle kdyz semnou mluvil (slunecni), kazdopadne ode me neuvidej ani korunu a jestli me to vubec poslou tak bude mit panacek hold problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...