Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

mně by jen zajímalo, jestli to auto bylo jeho. nejspíš ne, určitě kradené. Tak by mně zajímalo, komu z vás by se to taky líbilo, kdyby šlo o vaše auto? Myslím, že šel vytáhnout ven i bez takových škod na autě a dát mu co proto až by byl venku.

No vzhledem k tomu, ze to melo nemecky placky :) Hlavne, pokud jezdil po uzkym chodniku mezi lidma, obouchaval auta, pochybuju, ze by zastavil, kdyby tam zrovna sla naka starenka se psem, lip to udelat nemohli, snad ho jen zastrelit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no lepší jedno boční okýnko prostřelené, než zdemolované celé auto ;)

dyť on už neměl kam ujet, stačilo v klidu rozbít jedno okýnko a vyčoudit ho paralyzerem. Myslím, že nebylo nutné se na to auto auto vrhnout ze všech stran a zdemoovat ho celé. Ale nebyl jsem u toho, tak třeba nemám správné informace. Ale pro majitele toho auta by bylo lepší, kdyby se vůbec nenašlo nebo kdyby ho raději podpálili i s tím hajzlem a nechali vyhořet do mrtě, než dostat zpátky vrak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem tu už nejmíň 10x psal mou osobní zkušenost s borcem co mě a manželku napadl po té co se vloupal do baráku jejích rodičů, dostal za to nějakou směšnou podmínku, prt. se u soudu omlouval a škoda na majetku byla minimální, pak boural autem, ve 180 km/h, v dešti, sjeté gumy a v protisměru zabil jednu ženskou, uhořela, a 4 zmrzačil, další podmínka byť už v jedné byl a sedět šel až za další ublížení na zdraví, na rok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...