Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

Taky občas takhle lítám po D11 ale je to fakt o hubu...představa,že ti ulítne kolo nebo srážka s nějakou zveři...ty vole...masakr by to byl!

občas se stane, že se takhle sejdem 2,3 nebo 4 auta a jedem takhle společně, jakoby spolu a při tom se vůbec neznáme :) Ačkoliv se neznáme, tak v těchto případech jakoby mezi sebou komunikujeme. Kdokoliv z nás při tom může třeba trochu ještě zrychit nebo naopak zpomalit, ale to se nestává. Je to jako když jedeš s někým 2 či více auty a držíte při sobě. Naposled jsem takhle jel se dvěma Poršákama, prohazovali si pozice, vzájemně se pouštěli, uhýbali, ale evidentně to i ty kluky bavilo. Jelo se přes 200.

Stává se vám to taky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

občas se stane, že se takhle sejdem 2,3 nebo 4 auta a jedem takhle společně, jakoby spolu a při tom se vůbec neznáme :) Ačkoliv se neznáme, tak v těchto případech jakoby mezi sebou komunikujeme. Kdokoliv z nás při tom může třeba trochu ještě zrychit nebo naopak zpomalit, ale to se nestává. Je to jako když jedeš s někým 2 či více auty a držíte při sobě. Naposled jsem takhle jel se dvěma Poršákama, prohazovali si pozice, vzájemně se pouštěli, uhýbali, ale evidentně to i ty kluky bavilo. Jelo se přes 200.

Stává se vám to taky?

Jj zrovna dneska Brno Praha :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to měřilo tak by to bylo totálně napalici. Na dálnici prostě z důvodu bezpečnosti občas musíte jet nad limit.

Mělo by se dát více odpovědnosti řidičům jako je to v německu a ne aby všichni jezdili podle značek, kterejch je všude jak sraček.

kvuli bezpecnosti nad limit???

jako v Nemecku?? a proc chtej v Nemecku zavest taky 130?? asi to taky nebude tak idealni co :-)

az budou mytne brany schvalene k osazeni a mereni radaru tak jsem zvedav na provoz na dalnicich lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kvuli bezpecnosti nad limit???

jako v Nemecku?? a proc chtej v Nemecku zavest taky 130?? asi to taky nebude tak idealni co :-)

az budou mytne brany schvalene k osazeni a mereni radaru tak jsem zvedav na provoz na dalnicich lollol

Podle mě se dálnice SKORO ucpou - tedy zastaví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dle mych informaci je jiz dodano potrebne IT vybaveni, uz se asi jen resi zda to bude usekove nebo okamzite.

je taky mozne ze je to IT vybaveni potrebne k "zvazovanemu" vyberu mytneho pro osobni automobily misto dalnicnich znamek, ale v tom pripade si nejsem jistej proc by to objednavalo vnitro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím, že němci nic zavádět nebudou, někde jsem četl o tomto diskuzi, kde byly i data o počtu nehod na dálnicích, z čehož bylo patrné, že mají méně nehod než země se zavedeným limitem,

problémy hluku a emisí budiž, ale je otázkou zda to něco přinese, přeci jen neomezená rychlost není všude, na spoustě úseků jsou omezující značky už teď, což může být nejen kvůli nebezpečnosti (některé úseky jsou i ve 130km/h tak akorát) ale i právě z důvodů hluku a emisí, taky si nemyslím, že by v Německu byl nějak zvlášť rychlejší provoz, jede se tam většinou okolo 150km/h, asi jako tady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby jste museli jet furt 130 tak se nikam nedostanete. Bo v pravém se u nás jezdí 80Km. Když chcete někoho předet tak občas musíte ject rychlejc bo zezadu už je na vás někdo nalepenej.

V německu to prostě funguje.

Já nevím, ty naši kokoti furt vymýšlí nějaké blbosti. Kdyby se radši jeli podívat do zemí kde to funguje německo není tak daleko. A udělali to podle nich. V německu se hodně taky dbá na prevenci tady se jede pouze na pokuty represe sledování... Buzerovat a kasírovat

Nejradši by nám do auta dali krabičku jako maj taxíky která by nás sledovala a v případě překročení limitu by nám rovnou vyjela složenka. lol

Prostě totální policejní stát. Docela mě už děsí záběry v TV nova z kamer všude možně. Si ani nemůžeš podrbat gule, aby tě nidko neviděl :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...