Přejít na obsah

ALU KOLA 18"


Hanss

Doporučené příspěvky

Jeste ne,ale uz pokoukavam a brzko tam pujdou ....Po dovce objedavam cca za mesic....

Nejvic se mne zamlouvaji Eibachy nebo Weitec ;) a pak jeste 20mm podlozky do zadu a 15mm do predu :)

A nechavam 17" nechci tvrdou lavici...Ono je mit pekny auti na zemi jako PTica ale jak by to vypadalo kdybych jel na dovcu nebo ve 4 s nakupem :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, tak mám další tip na ALU ;)

Jsou to 8x18 z Audi RS6 :) Pořád to propočítávám a nakonec mi vyšlo nejlíp ET30 a pneu 235/40/18. Kola povylezou ven o 18mm a celkový průměr se zvětší o 5mm což je pakatel. Když bych dal 225/40/18 tak bude průměr o 1mm větší, ale zase je širší ráfek to znamená roztažení gumy a zbyde z toho šlupka :feve: Tak co myslíš brácha???? Jinak je mi líto, že jsem nemohl na ten srazík :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu, že stejně nebudu nic schvalovat tak gumy lepší širší :) Proč myslíš čekat na origo??? Já scháním a nic moc. Našel jsem repliky Alessio a ty si myslim, že by snad mohly bejt dobrý nee?? Já měl Alessia na Passatu a spokojenost......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to nebudes schvalovat tak neres a dej tam Braska klido do zadu 245 :D:rolleyes:

Muj nazor je ze kdyz vezmes treba MAM A8 v 19" a potom kouknes na orig A8 viz. PTica tak dle meho tam jde videt ta kvalita -_-

Tim nerikam ze MAM jsou spatny,ale.... ;)

Kurňa Petříku MAM jsou good. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nene ;) ,ted resim listy do laku,kapku hudbu :band a interier.... :)

Mam ted problemy s praci tak se mne nechce dvakrat moc davat penize do auta :(;)

Solidy jsou myslim dobra volba pokud nechces neco extra a mit stale takovy orig uhlazeny design ;)-_- Jo a prodava je stale myslim Kacer,ty muzu jen doporucit malo kdo se o ne tak staral jako prave On...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...