Přejít na obsah

ALU KOLA 18"


Hanss

Doporučené příspěvky

takže zkusit sehnat typový list k jiným kolům, co jsou podobné. Tacho mám rozhozené nejspíš i teďka na 16tkách (přes městské radary o cca 10km/h). Kterých gum je tedy více ? 225/40 nebo 225/45 ? většinou kupuju každý rok jeté, vychází to dlouhodobě levněji.... Kdo použivá tedy jaké ? :-)

Typový list ke kolům ti vystaví tady: http://www.e-pneu.cz/

 

.Stačí dyž jim pošleš údaje o diskách (značka, ET, velikost, šířka atd. + nějaké info o autě, model, typ...) a za 1000,- kč ti vystaví typový list a pak už jen na stk aby ti to schválili, tam dáš za to 300 kč a na dopraváku 50 kč ;) 

Editováno: , autor: TomaTy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezdim často přes frýdek na slovensko, tak jednou za 2 měsíce, letos už jsem pořídil taky bazarové, ale za 3500 bridgestone potenza, vzorek 4,3 dopředu a 4.1 do zadu, rok 2010, takže ty jseš o dost lepší, čili příští rok, bych toho možná na jednu nápravu využil a nabral to někdy po cestě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, asi taky koupim. Diky, jen jeste sehnat tu krytovou nalepku, ale taky jsem koukal ze se daji v reklamkach udelat ruzne kombinace barev, jen jedna vyjde cca na 70kc.

Ale zkusim to sehnat nekde u nas. Nechce se mi platit posta :-P

Editováno: , autor: angel.CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zajel do ostravy pro ty krytky šroubů, vypadá to fajn, ale mohlo by tam být upozornění, že se nesmí dotlačovat nadoraz, hold, na podzim se budou vyvrtávat  :kol-32: 

koupil jsem si ještě čepičky ventilků, ale foto nemám. Jak budu mít i chromové nastavce ventilků a krytky kol, tak to poleštím a pak fotnu ;-)

post-78824-0-82259500-1396281627_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...