Přejít na obsah

PODVODNÍK


Lukas2609

Doporučené příspěvky

POZOR NA PODVODNÍKA: kodemi.:R

KOUPIL JSEM OD NĚHO VODNÍ DÝMKU :

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=43312

MĚLA TO BÝT TATO:

http://www.svetdymek.cz/product_info.php/c...products_id/483

ŘÁDNĚ SEM ZAPLATIL DOMLUVENÝCH 500KČ A ČEKAL NA ZBOŽÍ. Po 14-ti dnech mi konečně zboží přišlo, ale úplně jiné!!!!!

PŘIŠLA MI DÝMKA :

http://www.vodnidymky.cz/zbozi/Vodni-dymka...brna-i9322.html

TO MI ROZHODNĚ NEPŘIPADÁ JAKO "DOBRÝ OBCHOD"

Požaduji navrácení peněz včetně nákladů na poštovné(samozřejmě, že dýmku pošlu zpět!!

MYSLÍTE SI, ŽE CHCI NĚCO NENORMÁLNÍHO?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrý? Za problemy s poštou ja nemohu. zboži bylo to co jsem psal v bazaru mel jsem i odkaz kde jsem to přimo kupoval tak zas klid nepoužite zboži za polovinu že ja ho nevyužil pokud se vám,tobě neco nelibi odkazoval jsem tu co bylo na vodni dymky .. pokuď se ti neco nelibi pošli klidně zpět

doplnim ze je to uplně ta sama a za polovični cenu nevím o co vam jde, za podvodnika se nepovažuju ač už jsem měl jednou problem ktery jsem přiznal že se to stlao kvuli moji blbosti.. jinak přestavam obchodovat s lidma ktery neznam, přišlo vam zboži přimo nafoceny bylo odslouhlaseno..

Začinam milovat taky lidi když se jim českou poštou pošle vec a piše každy den že to nepřišlo! Že prvni dodani zvorala pošta, ano to chapu znam ji.. mam sni dost zkušenosti a problemu jsem měl taky... Dokonce i jedny koberečky se mi vratili že je udajne nepřevzal pan a tomu i veřim, vyřešilo se to tak že penize se vratili a až pojede nekdo okolo tak je ma u mě a vyřeši se to osobně..

Jinak to bylo přesně to co jsem prodaval!! věděl jste co kupujete !!!

Kdybych chtěl dělat nějaky takovy problemy tak neprodavam přez moje jmeno! Kor když jsem tu takhle znamej a mam tu dost znamejch, ... Jesi se vam neco nelibi klidne to vyřešime ale rozhodně nepotřebuju bombardovat po SZ. Nelibi se vám to ? dobře neřešim to co tam vše ktomu bylo da se řic zadarmo a pul dýmky taky za tu cenu.. Přesně ta co byla inzerovaná ... dokonce i na vodni dýmky forum....tí

Mam rad takove řešeni važně, opravdu miluju to mě spiš stoji dat litr do nafty a dojec si někam a popovidat si hezky jak se to tu už někdo něco podobnyho řešil :-P a bylo to docela zajimavý nakonec ... Takový jednani nesnesu!!! Kor z druhý strany za zjeba´vani kvuli česky pošty!!! To si bežte za nima a ne zamnou!

Zboži bylo uplně to same co je na obrazku a mate doma! Vědějste co kupuje už to tu řikam po několikaty ... Adresu mate pošlete sms že posilate zpet, ja zašlu penize a a tratim na tom 200kč jen že jsem trefil zas nejakyho v**** kterej nevi co by...

Prodavat už budu jen vyloženě znamejm lidem nikoliv někdo jako je tady pan!!! A pokuď o to pan stoji rad se snim sejdu a hezky mu o tom řeknu :-P

A tím že mi budete vyhrožovat že to dáááte všude na forum si teda pomužete moc! Radim dobře přijedte si protože tady takovy keci nesnesu a kor už od někoho jako jste vy... Tím vaším jednanim, nebudu to řešit tady přez forum!!! Už jedině nejspíš osobně !!

Musím dodat že občas je tu jednani s panem X který ma 8 přispevku a opravdu o věc stoji a zašle penize dopředu, ja zašlu poštou nebo po dohodě a připlatku přivezu když je v kousek než takove handrkovani !!!! Potom nějakej človek kterej ma 100-1000 přispevku je vetsi ... než ten s 8 co o to opravdu stoji.. V bazaru jsem vam dal přednost proto že jste měl vic napsano než jiny uživatel ktery o to stál přimo než vy!!!

A za podvodnika považuju spíš ja vas,.. Přiznavam posilat to českou poštou je už asi sebevražda ale nic jineho tu neni aspon ja teda nic neznam tak levný jako česka pošta.. Pokuď vím i navrahoval jsem PPL ale to nevim jesi sem opravdu vám navrhoval nebo někomu jinymu ale to by bylo hodne drahy jednou tolik nebo i dvakrát.. Ale zas to opravdu doruči aspon ja mam dobré zkušenosti s PPL že to přišlo tak jak mělo...

Jinak teď jsem se koukal a na vodnidýmky mate hozenej špatně odkaz tohle co jste hodil je mini:) uplně ta nejmenši což ta vleze skoro složena do kapsy... Tam ta byla střední třída... Nikoliv malá ... Bude zajimave při každym obchodu se bude asi psat zvlaštni topic jak je člověk s kým spokojenej, myslim že to bude hodně zajimavy když se narazi nekdy na takovej lido... :D

Bohužel vám nedoložim doklad o koupi ale opravdu 320 nebo kolik mě nestala :-D přišlo mě to skoro na 2400 s vybavenim okolo :-) a to že jsem to dal ze začatku za 1000kč a pak nutně že jsem potřeboval penize na něco za 500 tak to bylo hodně znouze!! a myslim že zajemcu bylo dost jen že fakt tohle moc lidi neshani... až vždy se najde nekdo a pak dalši nejednou že je o to velkej zajem.. Vždycky zajimavy, dlouho nic a najednou se hlasi tolik lidi .. ale to je ze vším ....

Jinak šefiku, mam tu ješte dveře z pola, mužu ti je prodat že jsou z passata a myslim si že vy poznate prd! s prominutim!! Kdo by sváma měl bejt nespokojenej tak to spíš ja !!!! Ale jako každej seriozni obchod jde reklamovat takže ja se tomu nebranim!!! Ale nepočitejte že tu ještě něco prodate,nebo koupite! A to ja s takovima obchodama končim!!! Važně to takhle nema cenu vždy se najde někdo podobny !!!! Tímto jste mě urazil..

ještě dodam!! vec za 350-400kč bych se nesnažil prodat kdybch ji za tu cenu koupil tu mini vodnici! dit to se neda ani, stoji za... to je fakt už jen pro začatečniky jesi teda se v tom trochu orientuješ!! prodavat to pak nedke za polovic řekneme 280+pošta je nesmysl a to bych si ji radeji nechal .... !!!! by mě fakt nejakech 300kč neutrhlo a nechal bych si ji přece jednou bych ji nekdy prubnul...

Editováno: , autor: kodemi.:R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POZOR NA PODVODNÍKA: kodemi.:R

KOUPIL JSEM OD NĚHO VODNÍ DÝMKU :

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=43312

MĚLA TO BÝT TATO:

http://www.svetdymek.cz/product_info.php/c...products_id/483

ŘÁDNĚ SEM ZAPLATIL DOMLUVENÝCH 500KČ A ČEKAL NA ZBOŽÍ. Po 14-ti dnech mi konečně zboží přišlo, ale úplně jiné!!!!!

PŘIŠLA MI DÝMKA :

http://www.vodnidymky.cz/zbozi/Vodni-dymka...brna-i9322.html

TO MI ROZHODNĚ NEPŘIPADÁ JAKO "DOBRÝ OBCHOD"

Požaduji navrácení peněz včetně nákladů na poštovné(samozřejmě, že dýmku pošlu zpět!!

MYSLÍTE SI, ŽE CHCI NĚCO NENORMÁLNÍHO?

Ukazoval ti fotky,o kterou dymku se jedna ? Prisla ti jina ? Potom je to podvrh ale pokud ti ukazoval tu,kterou poslal,pak musim souhlasit s Kodemi.

Ale myslim si,ze nema cenu se handrkovat,urcite to nebude tak husty,jak to vypada :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..Lukas...tak kodemi není určitě podvodník...važ slova :kol-64: vše jde vyřešit v klidu.Emoce tomu ale určitě nepomůžou.

kodemi je ne tomto fóru dost dlouho na to aby dělal takové věci když ho tady dost lidí zná.Já sám s nim mám obchodní zkušenosti a jen pozitivní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale Kodemi má inzerát v sekci prodám ostatní a sám tam má odkaz na dýmku velkou modrou. Tak proč poslal malou a proč stále píše o poště,když kupující jen chce to co bylo inzerováno? Sám mám podobnou zkušenost s jiným členem a tohle mě sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale bacha ja neprodal malou jak pišu nemělo by to pro mě cenu prodavat! pišu o poště protože to jednou zvorala s odeslanim k nemu aspon mě to teda přišlo zpět! připada mě ž eon mě taha jenom za nos nebo ja nevim, protože měl by ti sprave přijit aspon upominka že to maš na poště a maš si to vyzvedout:( to je nesnesitelny jednani...

Jak řikam nemam duvod prodavat nejakej malej kram kterej bych si ani nekoupil! ani by to pak nemělo cenu prodat spíš schoval a nechal na zahradu když nebude co delat:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele ja to neřešim, ať mi ji pošle ja mu to vratim zpet me jde o to jakej ten člověk je ja mu žadnou malou neprodal. kdyby jo tak si ji necham doma 500 se mi v tu dobu hodilo a za 150 nebo max 250 co bych ji prodal to mi nestoji radeji schovam ... čert vem prachy,dýmku ale jde o to co tady člověk řika.. princip ...

edit bejt to něco za vetší penize tak dobře ale prostě tohle nechapu jednani šileny...

Editováno: , autor: kodemi.:R
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, v inzerátu byla dýmka velikosti 82cm a je to i v Topicu, je tam i odkaz,.....

Zotra přidám foto co mi poslal a uvidite sami, OK?

Dýmka měří 15" je to napsane i na krabici. Je to neco kolem 40cm a i te dymky je dokonce doklad o koupi!! Ziotra pridam foto at mate moznost posoudit sami, jeslti se jedna o podvod nebo ne!!! Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

RESTE SI TO PO SZ!!! Ostatni do toho nemuseji mluvit a soudit, je to jejich boj tak at si ho vyresi!!!! Pokud je kodemi levak, na BLACK LIST s nim a nemusi se tu delat vlakno, kde udajny podvodnik stejne mluvi o necem uplne jinem, nez kupujici chce slyset!!!...

Pokud bylo dodane zbozi jine, nez inzerovane, osobne bych okamzite trval na vraceni penez!! Poslat zbozi a nechat si to vyplatit zpet!

ZAMYKAM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...