Přejít na obsah

Sommer Treffen


Dakie

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
To není okopčené info, to je info co my poslali oni abych to dal na můj web ;) A jestli to je na jejich jsem nehledal. Takže vychladni lol

Česky umím, ale web dělám sám takže občas se překlep vyskytne. Víš co se říká o lidech co řeší ostatním lidem pravopis?

jen se vymlouvej na překlep, mě je u zadku jak se prezentuješ. Je to tvůj web a tvoje pravopisný chyby.A ohledně chladnůtí. Zameť si nejprve před vlastním prahem, ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak vidno z tvé rekce tak ti to u zadku není. Ano nasral si mě, ale koho by taky nenasralo, když do tebe začne někdo z ničeho nic

rejt? Víš co mě je to jedno nejsem spisovatel. Když píšu rychle a dělám u toho něco jiného tak hrubky nasekám a jsem rád že nějaká ta moje hrubka pomůže člověku jako jsi ty seberealizovat se a nahonit si nějaké to sebevědomí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakie: mě je to docela buřt. Jen koukám, že tenhle topic má až moc příspěvků, které nemají valnou duševní hodnotu. Čtu příspěvek s odkazem, další info zde a odkaz. Kliknu a jsem na jakejchsi stránkách, který mají se srazem společný asi tak tolik jako já s paličkováním Vamberskejch krajek. O to víc jsem se rozesmál, když čtu něco co jsem v origïnále četl trochu jinak. Budíž, poslali Vám to organizátoři mailem. Ale zabiják tu uboze donekonečna vecpává svoje stránky, na kterých se on jako autor nějak prezentuje. A to s hrubkama. Mě to je vcelku jedno, já si z toho názor o jelimánkovství udělal. A jestli je pan autor nasranej a uraženej, tak je to jeho problém. Už se opakuju, ale je mi to jedno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věřím že v tvém podání může být agitace a domluva na sraz velmi oduševnělá diskuze. Jako všechny tvoje příspěvky zde.

Máš pravdu je to ubohé chtít sem dát nějaké nové info přímo od pořadatelů.

Nějak tu tvojí funkci bereš vážně, ale jsem rád že jsi našel smysl života.

Chtěl bych tě navrhnout na novou funkci: Moderátor pro duševní hodnotu příspěvků.

Jen jsem se chtěl domluvit kdo všechno tam půjde, ale asi jsem ve špatné sekci .

Ale, už bych to dál neřešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

převážně jsi si zde popovídal sám se sebou, ty agitátore, ale to jsi ve svém primitivním mozečku asi nepochopil ty dušení nulová hodnoto (kde nic není tam ani smrt nebere). Ale co taky čekat od trouby co vkládal do každého svého příspěvku obrázek na trapnostránky. Mě neurazíš a ani nenaštveš, tak se můžeš snažit bejt vtipnej jak chceš smysle života. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...