Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oficiální srazy a akce

Celorepublikové komerční a klubové srazy

299 témat v tomto fóru

1. Calendar "new"

• 0 odpovědí
      • 8 746 zobrazení
    2. Oficiální srazy

• 1 odpověď
      • 8 363 zobrazení
    3. Sraz RAPIDů Seč 8.-10.6.2018

• 12 odpovědí
      • 2 800 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 1 607 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 2 918 zobrazení
      • 22 odpovědí
      • 4 817 zobrazení
      • 167 odpovědí
      • 22 345 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 2 545 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 5 879 zobrazení
      • 18 odpovědí
      • 4 118 zobrazení
      • 10 odpovědí
      • 5 061 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 3 345 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 3 880 zobrazení
      • 14 odpovědí
      • 3 934 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 131 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 454 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 602 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 306 zobrazení
      • 10 odpovědí
      • 4 485 zobrazení
      • 2 odpovědi
      • 3 491 zobrazení
      • 1 odpověď
      • 4 017 zobrazení
    4. VII Zlot FCP & FC 2014

• 2 odpovědi
      • 3 544 zobrazení
      • 5 odpovědí
      • 3 726 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 503 zobrazení
      • 0 odpovědí
      • 3 577 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Tak to se omlouvám za mystifikaci, ptal jsem se na to při koupi v listopadu 2018 a to mně řekli, že to možné není a nebude.
      • Jedine co mozmo napacha je vyssia spotreba. O kolko? Individualne...

Niektori z nas jazdia plyn brzda a vobec nevyuzivaju rekuperaciu. Niektori zas saleju za kazdym deci a brzdia motorom uz sedem svetelnych rokov pred dedinou.

Ja by som tiez rad upozornil na jeden fakt, ked uz sme pri "spravnackych" vyhlaseniach.

Viaceri z vas ste skoro nadavali uzivatelovi@osobne a inym co tuto upravu propagovali. Viaceri z vas (absolutne bez osobnej skusenosti, bez overenia) vyhlasujete ze ferda to vie vypnut inak. Konecne sa oteplilo a uzivatel s ktorym som komunikoval a ktory unho bol, logoval parametre po sw zmene, a ako som predpokladal, nedoslo k uplnemu vypnutiu tejto eko srandy. Ak to cita a chce, nech sa tu prizna, ja ho bonzovat nebudem, taka bola dohoda.

Ja sa kludne aj predzasobim pokorou ked uvidim profesionalnejsi pristup k technickym temam, a ked sa prestanu viest diskusie stylom JPP.
      • tak jsem koupil novou anténu na střechu a hrají mi pouze 2 až 3 stanice
      • Pro znalé problému bych rád upřesnil, že fórum je o diskuzi, radách a předávání případných know-how. To, že jste tady někteří od fochu neznamená, že ostatním budete vytýkat, jakou Ameriku náhodou neobjevili.

Je jen dobře, že jste tady, ale trochu pokory a pochopení k nám neznalým by neuškodilo.

Já stále doufám, že toto odpojení nepáchá žádné vedlejší škody. Díky všem, ktěří už takto jezdí několik měsíců, za poznatky .
      • To chrastění/klepání při zatáčení jsem řešil OIII (automatická dvouzónová klimatizace), v servise rozebrali a přenastavili klapky co nastavují proudění vzduchu, od té doby klid.