Jump to content

Oficiální srazy a akce

Sign in to follow this  

Celorepublikové komerční a klubové srazy

300 topics in this forum

1. Calendar "new"

• 0 replies
    • 10,959 views
  2. Oficiální srazy

• 1 reply
    • 10,581 views
    • 0 replies
    • 1,336 views
  3. Sraz RAPIDů Seč 8.-10.6.2018

• 12 replies
    • 4,192 views
    • 0 replies
    • 2,680 views
    • 2 replies
    • 4,131 views
    • 22 replies
    • 6,072 views
    • 167 replies
    • 26,860 views
    • 0 replies
    • 3,425 views
  4. 26. Škoda sraz Doksy

• 0 replies
    • 7,298 views
    • 18 replies
    • 5,128 views
    • 10 replies
    • 6,661 views
    • 1 reply
    • 4,506 views
    • 1 reply
    • 4,820 views
    • 14 replies
    • 5,140 views
    • 0 replies
    • 4,306 views
    • 0 replies
    • 4,341 views
    • 0 replies
    • 4,761 views
    • 0 replies
    • 4,458 views
    • 10 replies
    • 5,661 views
    • 2 replies
    • 4,380 views
    • 1 reply
    • 5,186 views
    • 2 replies
    • 4,700 views
    • 5 replies
    • 4,901 views
    • 0 replies
    • 4,384 views
Sign in to follow this  

• Aktuální příspěvky

• Skus vymeniť žiarovku. U mňa sa to správalo rovnako . Prečistil som všetky kontakty a žiarovka svietila a potom zasa nie a zas áno. Vlákno žiarovky alebo uchytenie vlákna žiarovky malo zlý kontakt. Po výmene žiarovky už problémy neboli. 
    • kdo touží po krytce plusového pólu, doporučuji koupit na Ali toto, dnes mi došlo (snad bez koronavirů)  
    • Jak není nejhorší? A co ta gilotina vzadu? Jednak zakrývá brzdové světlo a homologaci do provozu by tomu nesmyslu nikdo s mozkem nedal.
    • překvapilo mě že u mého S III FL (L@K) je tato funkce, tedy automatická aktivace výhřevu volantu podle venkovní teploty, aktivní, přitom položka v Infotanmentu pro zapnutí a vypnutí chybí,   zjistil jsem to náhodou, zapínám vždy vyhřívání sedačky řidiče a měl jsem zapnuté i spárování výhřevu volantu se sedačkou, když jsem toto spárování vypnul a jednou zapomněl zapnout výhřev sedadla, volant hřál, ikona v Columbusu ukazovala že je výhřev aktivní, konzultoval jsem s ferdou, ke kterému teprve plánuji cestu a byl také překvapen
    • doplním výše uvedené, asistent rozjedu do kopce , může mít i vozidlo s DSG  je tam pro případ že někdo nechce používat autohold, což mi právě říkal prodejce, že ho u předváděček nepoužívá, protože autem denně několikrát vyjíždí ven a zajíždí na autosalón, užkámi dvěřmi v nepříjemném úhlu nebo do parkovacího domu, která mají, kde se špatně najíždí a autohold je poměrně dost ucukaný, pokud potřebuje někam pomalu najíždět a to opakovaně vpřed, vzad, vpřed, nehledě ně to že vcelku dost dlouhou prodlevu než pustí při úplně pomalé potřebě popojíždět
  • Create New...