Oficiální srazy a akce

Celorepublikové komerční a klubové srazy

Toto fórum obsahuje 297 témat

• 0 odpovědí
    • 4 929 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 5 986 zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 443 zobrazení
    • 22 odpovědí
    • 1 898 zobrazení
    • 167 odpovědí
    • 15 225 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1 190 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2 991 zobrazení
    • 18 odpovědí
    • 2 570 zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 2 692 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 1 744 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 2 490 zobrazení
    • 14 odpovědí
    • 2 289 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1 557 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2 112 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2 027 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 1 691 zobrazení
    • 10 odpovědí
    • 2 786 zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 2 254 zobrazení
    • 1 odpověď
    • 2 426 zobrazení
    • 2 odpovědi
    • 2 012 zobrazení
    • 5 odpovědí
    • 2 140 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2 138 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2 318 zobrazení
    • 0 odpovědí
    • 2 080 zobrazení
    • 4 odpovědi
    • 2 377 zobrazení

• Aktuální příspěvky

• Ahoj všem.. Mam superba 2,5 TDI 120kw, prestal mi fungovat ventilator topeni, tak hledam novy a zajimalo by me, jestli muzu pouzit tento?   https://www.pietro-eshop.cz/katalog/cz/levne-autodily/ventilatory_77/vnitrni/produkt/ventilator-topeni-skoda-superb-klima?utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=B:+PI&utm_content=Ventilátor+topení+ŠKODA+superb+klima   Pripadne, jestli nekdo nezna jine stranky, kde ho koupit  tak do 1500kc.    
    • Hosi neviete ci sa da nejak dokodovat Crew Protect Assistant? 
    • Zdravím,   nikde jsem nenašel žádný návod na demontáž předních tapeců na Rapidu. Zítra mi přijdou nové repráky, ty staré jsou strašné.   Má někdo podrobný návod (nebo nějaký odkaz), kam sáhnout, co povolit, jak odendat a tak dále?   Moc děkuji za jakékoliv rady.
    • takže zrada, tato hračička není zcela dobře funkční s LED světlama u O III FL .. už servis mě na to upozorňoval, že když dojedu ke garáži, musím světla přepnout z polohy AUTO do 0 a pak lze dojím bliknutím otevřít.... podobně zavřít  (nesmí to být nastaveno jen na jedno bliknutí, to by se pak po nastartování automaticky zavřela nebo otevřela garážová vrata)   důvod? LED světla jsou totiž stále pod proudem, filtrační kondenzátor měniče se totiž proudem (poměrně malým) pomalu nabíjí a ve chvíli, kdy na něm stoupne napětí na provozní hodnotu, tak se LED rozsvítí naplno... LED je tedy spínána napětím...   nenapadá někoho co s tím aby to fungovalo i poloze AUTO? nepomohlo by např. připojení paralelního kondenzátoru, který nežádoucí proud odvede? nebo nějaká dioda?
    • automatu bych veřil stejně jako mé líné ruce občas podřadit