Přejít na obsah

Demontáž handsfree


Jirik_superb

Doporučené příspěvky

Zdravim panove,

nevite nekdo jak snadno demontovat sadu handsfree. Jde o to, ze je na mobil ktery nemam, nokia - starsi typ a navic to vypada v interieru divne + prekazi v otevirani suplicku. Nejspis se bude muset rozebrat stredni panel, ale kde a jak... to opravdu netusim.

Diky vsem za rady.

Jirka

Asi bych to nedělal,budeš si muset zvyknout,pokud to sundáš,zůstane ti díra v palubce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tak to budes mit stejne. jen odloupnes ten ramecek co mas okolo a bude to na dvouch torxech :) ale hod foto a uvidime

Tak jsem to demontoval, cimz nastal dalsi problem. Kabely jsem rychle a jednoduse odstrihnul a na radiu symphony naskocil phone a neda se prepnout na nic jineho. Jak si prosim te vyresil odpojeni? :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojky,já sem řešil skoro podobnej problém,ale s tím rozdílem,že sem chtěl hansfree a na můj telt nešlo.Musel sem rozebrat kaslík u spolujezdce a pod ním sem měl namontované hadsfree,tak sem ho odpojil připojil novej držák a zas vše funguje.

pokud si ho tam měl z fabriky,tak ho máš na stejném místě.čusky Peny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...