Přejít na obsah

kable


Doporučené příspěvky

Ahoj napájecí kabel od baterky veď práhem u řidiče a nejlepší je zesík ukostřit vzadu v kufru aby jsi i kostru nemusel táhnout od baterky až do kufru,no a signálový kabely natáhni práhama u spolujezdce.A dávej si pozor někdy se to může dotýkat v kufru a kvůli tomu to píská.kdyby jsi potřeboval nějaký rady tak mi klidně napiš SZ a já ti poradím do oktávky už jsme několik music dělal

Editováno: , autor: radekkk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj napájecí kabel od baterky veď práhem u spolujezdce a nejlepší je zsík ukostřit vzadu v kufru aby jsi i kostru nemusel táhnout od baterky až do kufru,no a signálový kabely natáhni práhama u spolujezdce.A dávej si pozor někdy se to může dotýkat v kufru a kvůli tomu to píská.kdyby jsi potřeboval nějaký rady tak mi klidně napiš SZ a já ti poradím do oktávky už jsme několik music dělal

tak bych to nedelal!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tahal ted nedavno kabely od baterky az do kufu jednou stranou. Mam octavku kombika.Tahal jsem kabely 16mm2 a signalovy vodic spolu s nema k tomu jeste kabel na ovladani zesiku (volume). Tak tak mi to tam vlezlo tahat vetsi prurez tak to bych tam asi nedal. Nemam zedny brum zadne piskani proste cisty zvuk. Rozhodne bych natahl jen jeden ale oba a nepripojoval bych to kostru nekde z kufru to je blbost. Kdyz budete chtit tak jak budu mit cas tak vam to nafotim i s delanym basakem primo na miru kufru lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teďka o víkendu budu osazovat svojí oktávku novou musik celou zástavba bude osazena nejvíší řadou od americké firmy Crunch tak to všechno nafotim a taky to sem hodim.jinak nevim proč píšeš že kostřit v kufru je blbost když to neni pravda.Bych tě chtěl vidět kdyby jsi měl ukostřit 3 zesíky s větším výkonem a neměl by jsi druhou baterku v kufru jak od tich zes.taháš 3krát kabel 25mm do předu k baterce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam uz 35qmm na audison a JBL a rozmyslam ze dam tam 2x50qmm(1xplus a 1x minus)alebo 4x50qmm(2xplus a 2xminus)od baterky,takze mam tam audison SRx2S na hertz mille ML165 ,JBL GTO4060 na 2par sinuslive 240C,teraz mam uz len jeden DLD DL12,druhy som predal,lebo som nemal z coho krmit,a planujem si kupit nieco do 3KW alebo 2KW.

post-19877-1217445530_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já osobně bych natáh jednu 50qmm do kufru a tam bych to rozveď z distribučního bloku.A to kostříš na baterce??já kostřim normálně v kufru.Jinak kdyby si chtělnějakej pořádnej zes.tak jukni sem www.hifonics.cz určitě by jsi tam od Hifonicsu vybral něco máme to skoro vše skladem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...