Přejít na obsah

co to je za ptáka?


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak ho nekam vodnes, nebo ho jed dat tam, kde jsi ho nasel, uz na to ma ne? ...

já byl domluvenej se záchrannou stanicí v Jaroměři, že ho tam dneska dovezu cestou na Rozkoš na ryby. Protože ale počasí bylo dost hnus, tak jsme plánované dvoudenní turné na Rozkoši zkrátili jen na dnešní večer a noc poblíž Pardubic. No a tak jsem mu napsal maila že nedorazím s fotkou a s podrobným popisem stavu ptáka a že se chlapík hodně zmátořil. A čekám co odpoví, jestli pustit nebo raději přecijen zavést k nim. Já myslí, že je schopen vypuštění zpět, ale nejsem odborník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím,že jsi to trefil. Myslel jsem si že je to ten chřástal.Ale má to trochu jiné znaky. Jsem kluk z dědiny a myslím, že jsem docela odolný proti "špíně". když jsem viděl na internátě ty "městské" fajnofky co na něco šáhli a už měli sračku nebo vyrážku.... (nic proti lidem z města). Ale vidět ptáka ve vlastci, tak ho asi taky vytáhnu. Jen bych ho asi pak nechal osudu. Dom bych ho nebral.A kdyby na tom byl moc špatně.... asi dorážka.Ale u mě máš taky bod za záchranu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono to bylo těžký najít, protože to je mládě a všude jsou na obrázcích dospělci.

Já taky pocházím z vesnice, přišel jsem do kontaktu se kde čím a jsem v pohodě. Manželka je 100% město a přesto jí zjistili při prvním těhotenství, že v minulosti prodělala toxoplasmosu a to kočky neměli a krtky rozhodně nechytala! Tak když to teď otočím, tak kolem mě se kočky motaly furt a i ty krtky jsem lovil. Takže to si nevybereš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už je slípka zelenonohá zpátky doma. Trochu protestovala s transportem, ale ve finále si pomalým krokem zalezla do roští u vody. Jsme udělali výlet s děckama pěšky. Akorát kočárek je od bahna jak prase :feve: Děckám se líbilo, pár km jsme se prošli, takže fajn. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...