Přejít na obsah

Panasonic CQ-C7305N


Doporučené příspěvky

Včera mi přestaly fungovat zadní reprobednya,el jen pokud mám zapnoutou funkcu super bass (jen v nich občas lupe,pokud zvuk zesílím skoro na max. tak je velice dunivě slyšet zvuk z rádia). Pokud ale na tomto rádiu vypnu funkci „SBC-SW“-super bass, tak všechny zadní reprobedny hrají. Můžete mi poradit v čem by mohla být závada a kde hledat chybu?

Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já musím závadu hledat,protože už to rádio mám rok a vše fungovalo jak mělo,ale před pár dny sednu do auta,pustím rádio a ono ticho šly jen přední.Tak jsem prvně hledal nějaký přerušený drátek,ale nic.Až jsem zkusil vypnout právě tu funkci a už bylo vše jasný. Podle Panasonicu to vypadá na závadu rádia,takže ho budu posílat na reklamačku :feve:

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, tak to bych fakt nerad, je to zatím první přístroj od Panasoniku co mě zradil,ale chápu, že jsou lepší značky,nicméně raději bych zůstal věrnej ;) uvidímě co vyřídím na reklamčce,pak dám vědět.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...