Přejít na obsah

Líbí se ti toto Forum ŠkodaHome.cz?


Petr

Doporučené příspěvky

tak jsem právě pochopil proč bylo předmětné téma přesunuto do lampárny když sem se připojil z jinýho compu jako neregistrovaný. Lampárna je vedena jako chráněné forum /což tuším ještě nedávno nebyla/ a pokud není člověk registovaný tak se do ní nedostane. A pokud budoucí kupující shání informace o kup škoda tak se tam nedostane protože není zaregistrovaný. A řekl bych, že mu to tedy nenajde ani vyhledávač.

Takže panu Noskovi bylo za jeho prachy vyhověno aby se informace o tom, že je podvodník nešířila dál a nám co jsme za na to upozornili tak Ptica krásně zavřel hubu a mne si ruce jak vyhověl všem. Fakt na blití, názor si udělejte sami.

Proč by byl zájem o dobrovolné příspěvky když se s lidmi dá vyjebat.

A to co napsal JaKr je bohužel taky pravdivé.

Takže zloděje z KUPŠKODU chrání forum o Škodovkách :palec2: :palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už to tak vypadá.....ale stejně s tím nikdo z nás nic nemůže udělat....jen po známích rozšířit negativní info o Kup škodu.....což už jsem i párkrát udělal a kolegu jsem od nich i odradil...koupil jinde a je spokojen na 100%..

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No už to tak vypadá.....ale stejně s tím nikdo z nás nic nemůže udělat....jen po známích rozšířit negativní info o Kup škodu.....což už jsem i párkrát udělal a kolegu jsem od nich i odradil...koupil jinde a je spokojen na 100%..

:palec2: Tak, tak , Marku..

Každopádně moc děkuji všem, které toto zaujalo, TomasoviB za to, že si všimnul už na začátku..

Korektní a seriozní jednání je základ jakéhokoliv jednání :palec2:

Stejně jsu přesvědečný o tom, že za všechny ty špatnosti bude každý aktér po právu "odměněn.." ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, smutné, Lampárna je jako jediné téma (teda ještě Superb1) chráněné, takže neregistrovaný si nic nepřečte, viz Petrovi příspěvky,

je škoda, že si ptica neuvědomuje trochu jednu věc, reklamu si totiž koupí člověk, který ví, že tu je velká návštěvnost a kde se ta bere? Jsou tu prima rady, nápady prostě vše okolo škodovek co zajímá všechny, co ji mají, spousta lidí sem chodí, protože tu sežene seriózní informace, nebudu asi lhát, že je to "nej" pro všechny škodovkáře, zkrátka vyhledávané fórum jako součást www.skodahome.cz.

Úroveň tohoto fóra je vytvářena informacemi, které tu já i vy umisťujeme, zcela nezištně s dobrou vírou pomoci druhému, to si ptica moc neuvědomuje nebo mu to je už jedno, "sledovanost" byla vytvořena členy fóra a tím byla vytvořena návštěvnost, která prodává reklamu ...... ale, pro takovouhle reklamu NE, a pro malé podvůdky se skrýváním tématu a zneviditelněním pro neregistrované asi také NE.

:ble , jj včera bylo Natvrdo ve "vyšších" sférách, každý na to kouká a odsuzuje, kdepak to začíná

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak s Petrem a Jakrem naprosty souhlas

a porad nechapu proc se k tomu nikdo z adminu nevyjadri???? aspon to vypovida neco o jejich povaze.

Ptica se k tomu vyjádřil jinde, bohužel už to téma smazal. Dle jeho vysvětlení byl o schování tématu požádán panem Noskem a protože téma bylo z roku 2006, stále se omýlalo to samé a nepřinášelo nové poznatky tak usoudil, že je zbytečný a schoval ho takže nikdo z běžných uživatelů fora ho neviděl. Následně po vlně nevole toto téma přesunul do Lampárny, že tam stačí. Ale tady si ho nepřečte zvenčí taky nikdo. Prostě peníze fungujou a koho chleba jíš toho píseň zpívej.

Hnus se kterým nic neuděláme. Bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Ani klucí nevíte jak jsem rád, že jsem měl tu možnost si koupit nový auto a být relativně v klidu.

2. My Česi jsme nepoučitelní, budeme šetřit na koupi auta za ojetinu, která z nás může za chvíli vytáhnout náklady na nové auto (jakékoliv)

3. Taky jsem pro dobrovolný příspěvek ...

4. Myslím že, pokud by se kolegové, kteří byli poškozeni domluvili, můžeme vymyslet nějakou zajimavou odvetu ve formě ANTI-reklamy na pana Noska ;)

Více v mém mailu jen členům které osobně znám nebo jsou dostatečně ověření (abych nevyprndal panu Noskovi co mě napadlo, viď Ptico) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ptica se k tomu vyjádřil jinde, bohužel už to téma smazal. Dle jeho vysvětlení byl o schování tématu požádán panem Noskem a protože téma bylo z roku 2006, stále se omýlalo to samé a nepřinášelo nové poznatky tak usoudil, že je zbytečný a schoval ho takže nikdo z běžných uživatelů fora ho neviděl. Následně po vlně nevole toto téma přesunul do Lampárny, že tam stačí. Ale tady si ho nepřečte zvenčí taky nikdo. Prostě peníze fungujou a koho chleba jíš toho píseň zpívej.

Hnus se kterým nic neuděláme. Bohužel

skoda ze jsem to necetl kazdopadne je jedno jestli je to z roku 2006 nebo 2008 podvodnik je to stejnak a kdyz mu takhle kazdej bude pomahat tak se pak nesmime divit jak to u nas funguje a ze kupuje takovy sracky. i takhle mu pomahate coz ja dost dobre nechapu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze jsem to necetl kazdopadne je jedno jestli je to z roku 2006 nebo 2008 podvodnik je to stejnak a kdyz mu takhle kazdej bude pomahat tak se pak nesmime divit jak to u nas funguje a ze kupuje takovy sracky. i takhle mu pomahate coz ja dost dobre nechapu!!!!!!!!!!!!!!!!!

přesně tak, je to pomoc panu Noskovi a jeho krytí což tady nechápe víc lidí, ale Pticovi to příjde hold v pořádku ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...