Přejít na obsah

Lakovna v Liberci a okolí


Kubax

Doporučené příspěvky

Tak jsem si svoji blbosti, tedy přesněji blbě nastavenými zrcátky,potunil zadni blatnik a naraznik na Octe Combi, vzhledem k tomu že jsem větsinu týdne v LBC, ssnažim se najít někou vyzkoušenou lakovnu zde, abych mohl bez auta fungovat pomocí MHD..

Z toho co jsem zatím našel na webu, můžu vybírat jen podle "naše práce" a to mají všichni pěkný :(

Takze k dotazu, víté o nějaké vyzkoušené autolakovne/lakyrnikovi v Liberci a okoli? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar..Jezdím do Ostašova...p.Říha...Vše vždy naprosto super...si najdi na seznamu..autolakovna říha

Jo toho jsem si tam našel, jsem rád že má dobre reference, už jsem mu psal o nějaký opřibližný odhad...

Bohužel p. Coufal z Hradiste, má na obhlidku škod čas až v pátek, doáfám že nebude mít narváno. ale něco podobneho na stare E30 naposledy odhadl na 2 hodiny práce, takze pokud lakýra neodpoví konce týdne zavolám mu v pondělí sám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem měl tu možnost osobního jednání s p. Řihou, mohu říct že dle jednání profesionál v oboru, skody prohlédl, dle mého určil reálnou cenu cenu opravy a nebýt přístí týden statní svátek mohl jsem to mít hotové, navíc pokud budu mít zajem mi řekl, že může zprostředkovat i kvalitního klempíře..čehož asi využiju, pže je to pro mě značné zjednodušení prostě dám auto s odřeným a promáčklým blatníkem a dostanu ho zpět opravené a nalakované..za pro mě přijatelnou cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...