Přejít na obsah

Pořád brzdí....


crazyduke

Doporučené příspěvky

Když se mi zahřeje felina, tak cca po 45 minutách jízdy, a sešlápnu a pustím brzdový pedál tak zůstane sešlápnutý a auto pořád brzdí!!! Musím ho nohou vrátit nahoru. Pružina je o.k. vše jsem prostříkal olejem, ale zase brzdí.... asi to má spojitost s něčím v motorovém prostoru ( má to ABS, 1,6ka) protože to dělá když se to pořádně ohřeje. Když jedu kousek nakoupit, tak to dělá až když se vracím dom.... Poradí mi někdo, stalo se to někomu??? Auto chci dát manželce k Vánocům a bojím se aby se jí to nestalo...... Díkes...

Editováno: , autor: crazyduke
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se mi zahřeje felina, tak cca po 45 minutách jízdy, a sešlápnu a pustím brzdový pedál tak zůstane sešlápnutý a auto pořád brzdí!!! Musím ho nohou vrátit nahoru. Pružina je o.k. vše jsem prostříkal olejem, ale zase brzdí.... asi to má spojitost s něčím v motorovém prostoru ( má to ABS, 1,6ka) protože to dělá když se to pořádně ohřeje. Když jedu kousek nakoupit, tak to dělá až když se vracím dom.... Poradí mi někdo, stalo se to někomu??? Auto chci dát manželce k Vánocům a bojím se aby se jí to nestalo...... Díkes...

Musíš demontovat pedály, a vyměnit plastový čep

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pole toho obrázku jsem s toho ko... Číslo dílu podle ETOSU je 6U0 721 817 ale nevím jestli se tomu dá věřit na 100%.Zkusím se na to podívat v práci,ale nevím jestli si na to vzpomenu mám toho hafo.Každopádně když zajdeš do značkového servisu tak ti ukážu na PC podobný obrázek a tam je to vidět.viz.ETKA. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jsem zapoměl,na tom plastovém čepu je nasazený brzdový a spojkový pedál. Po demontáži se ti bude zdát že mu nic není,ale všimni si toho zobáčku na něm bude strhnutý-protočený.U montáže bacha na něj-nasadit do výřezu.Vše namaž nějakou vazelínou která není moc hustá a hned nevyschne,ne olej ten je na h.... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Tak by to měla být pozice 8..... viz obr.:

post-15441-1228340049_thumb.jpg

Dělá mi Felda něco podobnýho, když je sešláplá spojka, tak se nevrací brzda, když je spojka nahoře, pak i brzda chodí normálně. Je to taky na výměnu toho dílu číslo 8 z ETKY? Jak na to? Jak se k tomu dá dostat? Co všechno je potřeba vydělat? Díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Přesně takoví problém jsem, měl také. Když bylo teplo, tak se mi nevracel brzdový pedál., a někdy i spojka. Proto jsem koupil nový brzdový válec a stejnak to dělalo, ale po přečtení Vaší diskuze a koupení malého černého válečku už to šlape. Díky za radu. Kacercz. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...